1147
1341
فردا میخوان برن که بقیه وسایلاشونو بیارن اگه شوهر بفهمه دیگه واقعا صداش در میاد نمیدونم چکار کنم .

اگه بامادرت راحتی یه جوری زیرپوستی بهش بگو. انقدراسترس به خودت وارد نکن‌عزیزم

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استارتر واقعن روت میشه ب بابات بگی برو بعد خودت بری خونه اش چن روز بمونی یکم فکر کن . بابا هرچقدر هم ...

نه عزیزم به هیچ وجه من این کارو نمیکنم.شوهرم رو اعصابمه چکار کنم امشب کلی گریه کردم

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

پس به شوهرت بگو یک شمسی خانوم بیاره خونه تا خانوادت برن بگو همون عرضه رو ننه خودت نداره بیاد بپزه پهن کنه جمع کنه بسابه مامانم داره زحمت میکشه نمیشه که باباو ابجیم ول کنه 

میتونی به ابجیت با خنده بگی خواهر شوهرم انقد به خوراک بارداریم حساسه ناسلامتی باردارما همش نخور بهش بر میخوره 

ماشا..شوهرتم چقد دست و دل باز لقمه مهمون میشموره 

اره اصلا احترام نمیزاره خواهرم به هیچی هم رحم نمیکنه.یبارم محکم زد تو پام 

بخاطر خودت هیچ بخاطر بچت ردش کن بره😐

🌷🌷🌷🌷من کنت مولاه، فهذا علی مولاه🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷فقط حیدر امیرالمومنین است🌷🌷🌷
1350
فردا میخوان برن که بقیه وسایلاشونو بیارن اگه شوهر بفهمه دیگه واقعا صداش در میاد نمیدونم چکار کنم .

خیلی نرم و توی لفافه به مامانت بگو که دیگه بابا و آبجی چرا خودشونو توی زحمت میندازن، بمونن خونه خودشون. اینطوری هم آبجی راحت‌تره، هم شوهر من معذب نیست! این تیکه رو حتما بگو که مامانت بدونه شوهرت معذبه. یه طوری بهش برسون که بابا و آبجی رو راهی کنه برن. چون اگر موندنشون طولانی بشه، خدای نکرده علاوه بر اینکه خودت این وسط اذیت میشی و بین خانواده و شوهرت گیر میکنی، ممکنه یه سری حرمت‌ها هم بشکنه و از بین بره.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    پرسش و پاسخ های قانون جذب    

خو دارم بهت میگم

میگم ب مامانت بگو نمیخوای بابات ب زحمت بیوفته! مظلوم بازی دربیار! بگو دلت نمیاد! 

بعدش بگو با اجیت بفرستش خونشون!

یه راه دیگه هم اینه که اگر همسرت راضی میشه و اجازه میده، به مامانت بگو دلم هوای خونه شما رو کرده، کاش بریم یه مدت اونجا بمونیم. اینطوری هم شما راحت‌تری، هم من حال و هوام عوض میشه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    پرسش و پاسخ های قانون جذب    
1348
نه عزیزم به هیچ وجه من این کارو نمیکنم.شوهرم رو اعصابمه چکار کنم امشب کلی گریه کردم

ی کاری هم میتونی بکنی بگو دلم تنگ شده از بس خونه موندم بریم یکم خونه شما بمونیم اینجوری  ناراحت هم نمیشن ازت 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ات . 
والا لج کرد گفت سیصد تومن مغزیجات گرفتم برات خواهرت همشو تو سه روز خورد گفت فعلا برات نمیگیرم تا برن

حق داره والا😐😂😂

پسته دونه ای سه هزار تومن شده!!!!!

خیلی نرم و توی لفافه به مامانت بگو که دیگه بابا و آبجی چرا خودشونو توی زحمت میندازن، بمونن خونه خودش ...

شوهرمم میگه حرمتها میشکنه..نه شوهرم خسیس نیست اصلا. اما دو شیشه مغریجات و یهو دید خالی شده تعجب کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تاحدی شوهرت حق داره،فضای اختصاصیش ازش گرفته شده،قبول کن تا حداقل 3ماهه دیگه نمی تو نه طبق میلش زندگی کنه،خواهرتم خیلی بلاست.احتمالا شوهرت ازشش خوشش نمیاد😲

وخلق کلهم عیالک وفی قبضتک.....😍
1288
پس به شوهرت بگو یک شمسی خانوم بیاره خونه تا خانوادت برن بگو همون عرضه رو ننه خودت نداره بیاد بپزه په ...

واااا

الکی دعوا راه بندازه ک چی بشه؟؟؟؟؟

الکی فضارو متشنج کنه ک چی بشه؟؟؟؟

اصن ارزش داره همچین حرفایی بزنه؟؟؟؟؟

عجبا

خیلی نرم و توی لفافه به مامانت بگو که دیگه بابا و آبجی چرا خودشونو توی زحمت میندازن، بمونن خونه خودش ...

اها باشه

ولی یه مشکل بزرگی که این وسطه مامانم بابامو نمیفرسته خیلی روش حساسه یعنی یک دیقه هم نمیتونه ولش کنه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خواهرتم بچه نیستا۱۸سالگی  بچه نیس. باید،درک داشته باشه. ی مشت تو مشت مغزیجات بخوره نوش جونش اصلا تو باید بدی بخوره ولی دوشیشه!

هرگاه آدمی چیزی را با ایمان بطلبد، باید بستاند؛ زیرا خداچاره ساز است و تدابیر خود را می آفریند.😊✌

یعنی یا همشون باید با هم باشن یا هیچی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1346