1345
1273
میگه من نمیتونم تا دوماه اینارو تحمل کنم منظورش خواهرم و بابامه گفت خواهرت تمام بادوم پسته هایی که ...

اووه دیگه لقمه دهن بچه رو چرا میشماره

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس
میگه من نمیتونم تا دوماه اینارو تحمل کنم منظورش خواهرم و بابامه گفت خواهرت تمام بادوم پسته هایی که ...

خدایی راست میگه. دوماه😐شما خودت باشی میتونی خانواده همسرت رو تا دوماه تحمل کنی؟

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

یک ساعت فاصله داریم.بله

خب عزیزم خیلی شرایط سختیه من اگ بودم هم ب شوهرم حق میدادم هم میسوختممممم ک ب خانوادم اینجور میگه. وای بابا خیلی عزیزززززززه قدمش رو سرو و چشمه ولی خودشون باید درک کنن دیگه

هرگاه آدمی چیزی را با ایمان بطلبد، باید بستاند؛ زیرا خداچاره ساز است و تدابیر خود را می آفریند.😊✌

😂😂😂😂😂😂

والا کاری ب حرف شوهرت ندارم

من جای تو بودم نمیزاشتم دست ب بادوم و پسته های من بزنه😂😂😂

🌷🌷🌷🌷من کنت مولاه، فهذا علی مولاه🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷فقط حیدر امیرالمومنین است🌷🌷🌷
1350

وااه خواهر منم همسن خواهرته شهرستانن ولی میاد یه ماه میمونه با شوهرمم خیلی جورن

بگو خواهر خودتم باشه همینو میگی 

مگه خواهرت چطوره  از لحاظ رفتار و پوشش

لطفا برای آرامشم صلوات بفرستین   

این شوهرای عتیقه رو از کجا اوردید چقد سگ نمکه  بگو خاهر مادر خودتم باشن همینی بهونشه چطور روش میشعه پیش مادرت راحت باشه پیش خوهرت نمیتونه دیگه شوهرت میخواد نهایت با رکابی و شلوارک باشه خوب باشه مردم تو خیابونا همینن بهش رو نده اونا برن پس کی به بابا و ابجیت برسه انقد رو دادید به شوهراتون 

حالا من باردارم شوهرم میگه ابجیتو بیار تنها نباشی هواتو داشته باشه من سرکارم دلم پیشت نمونه 

عصابم بهم ریخت 

1334
این شوهرای عتیقه رو از کجا اوردید چقد سگ نمکه  بگو خاهر مادر خودتم باشن همینی بهونشه چطور روش م ...

خودش داره میگه خواهرم ب هیچی رحم نمیکنه

هرگاه آدمی چیزی را با ایمان بطلبد، باید بستاند؛ زیرا خداچاره ساز است و تدابیر خود را می آفریند.😊✌
تواین گرونی کی میتونه پسته بخره؟؟؟خوی خورده گرفته‌واس‌خوردن زنش حق داره

بالاخره هر چی...زشته ...شکم چه ارزشی داره آخه که آدم به زبون بیاره

1226

فردا میخوان برن که بقیه وسایلاشونو بیارن اگه شوهر بفهمه دیگه واقعا صداش در میاد نمیدونم چکار کنم .

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زنش بارداره بایدتغذیه خوب بکنه ده بیست تومن نیست ک زرتی بری بخری 

والا لج کرد گفت سیصد تومن مغزیجات گرفتم برات خواهرت همشو تو سه روز خورد گفت فعلا برات نمیگیرم تا برن

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

استارتر واقعن روت میشه ب بابات بگی برو بعد خودت بری خونه اش چن روز بمونی یکم فکر کن . بابا هرچقدر هم بمونه قدمش رو چشم ادم جا داره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ات . 
فردا میخوان برن که بقیه وسایلاشونو بیارن اگه شوهر بفهمه دیگه واقعا صداش در میاد نمیدونم چکار کنم .

به مامانت بگو فردا که رفتین چند روزی بمونین تا خودم بهتون خبر بدم 

1335