1803
1804

الان ماه هفتم حاملگی هستم .پدر مادر و خواهر ۱۸سالم یک هفته س که اومدن خونمون..چون دکتر بهم استراحت مطلق داده مادرم اومده کمکم کنه از شهرستان اومدن . 

دیگه امروز شوهرم صداش دراومده که من نمیتونم تحمل کنم و جلو خواهرت راحت نیستم. مامانت میخاد بمونه قدمش رو چشم بمونه کمک کنه اما خواهرت و بابات برن..میگه با زبون خوب بهشون بگو😭من الان چکار کنم واقعا موندم این وسط

میخوای پوست صورت مثل گل باشه با قیمت خیلی ارزون

حق داره یه جورایی

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
1805

خوب راست میگه چرا دسته جمعی اومدن کمک ؟ :)

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
1771
1794

خب حق داره شوهرت😐

ب مامانت بگو نمیخوای زحمتی گردن بابات بندازی!

با اجیت برگرده خونشون!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید

چی بگم ؟!

کاش  از قبل با مادرتون هماهنگ میکردید 

هیولای  وجودت  چیه ؟ 🤔   بنظر من ،  هر آدمی  تو وجود خودش  یه هیولا  داره  ....  یکی  هیولای وجودش  ،  خشم و عصبانیت شه  ،  یکی دیگه  حسادت ها شه   ،  یکی  راحت طلبی  و تنبلی شه  ،  یکی  دیگه  مقاومت ش نسبت  ب فهمیدن   ،  یکی دیگه  هیولای درون ش   کینه ها و نفرت ها  و بغض هاشن  و .....  هیولای وجودمونو  درمان کنیم ،  قبل از اینکه  انقدر بزرگ بشه  ک  دیگه قدمون  بهش نرسه  .....                                                                                                           انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
میگه من نمیتونم تا دوماه اینارو تحمل کنم منظورش خواهرم و بابامه گفت خواهرت تمام بادوم پسته هایی که ...

خخخخخخخ

هیچوقت ظاهر زندگی دیگران وبا باطن زندگی خودت مقایسه نکن همه از ظاهر با هم خوب
1774