2410
2553
عنوان

کسی مسواک برقی استفاده میکنه؟

10474 بازدید | 16 پست

شنیدم خیلی بهتر و آسون تر جرمای دندون تمیز میشن، چه مارکی دارید و از کجا تهیه کردید؟

دندونا من با اینکه خیلی مسواک میزنم اما همیشه زود جرم میگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من خیلی شبا حوصله ندارم همونجوری خاموش مثه مسواک عادی ازش استفاده می کنم :))

تا مرتب نخ دندون نکشی، دندون زیاد جرم می گیره

من دندونام زیاد جرم نداره حالا نمی دونم به خاطر مسواکه یا نخ دندان و دهانشویه

مارک فیلیپس دارم راضیم

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)

من فقط از طراحیشون خوشم میاد وگرنه از برقش استفاده نمیکنم

برو پیش یه دندونپزشک با حوصله بهت مسواک زدن صحیح رو یاد بده

من به این نتیجه رسیدم دندونای خوب زود جرم میگرن

یکی دو نفر تو فامیل داریم دندونای فوق العاده دارن ولی زود به زود جرم میگیره

جرما و کثیفی به خمیردندون بیشتر ربط داره تا به مسواک

مسواک برقی اورال بی خیلی خوبه

اگه قیمت براتون مهم نیست اون مدلش که واتر پیک هم باهاش داره بخرید خیلی خوبه

ولی حتما حتما باید با دندان پزشک مشورت کنید تا بهترین انتخاب رو داشته باشین. چون باید معلوم بشه چرا با اینکه زیاد مسواک میزنین بازم دندوناتون جرم میگیره.

من خیلی شبا حوصله ندارم همونجوری خاموش مثه مسواک عادی ازش استفاده می کنم :)) تا مرتب نخ دندون نکشی، ...

بعضی ها خیلی شدید ازش تعریف میکنن،من مسواک معمولی میزنم بعدش نگاه میکنم میبینم باز تمیز نشده 

2714
بعضی ها خیلی شدید ازش تعریف میکنن،من مسواک معمولی میزنم بعدش نگاه میکنم میبینم باز تمیز نشده 

آره مسواک به تنهایی تمیز نمی کنه اصلا

ببین من معمولا اینجوری مسواک می زنم، البته فقط یه بار در روز این کار رو می کنم. اول یه مسواک سرسری می زنم. بعد نخ دندون حسااابی. بعد مسواک برقی حسابی. بعد دهانشویه

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)
مسواک برقی اورال بی خیلی خوبه اگه قیمت براتون مهم نیست اون مدلش که واتر پیک هم باهاش داره بخرید خیل ...

گفتم بهش ، میگ خیلی خوب مسواک نمیزنی، بخدا لثه ام ساییده شد اینقد با دقت مسواک میزنم، اخرش میبینم باز یه جرم های ریزی مونده، یعنی ناخن میزنم قشنگ میاد رو ناخنم، اورال بی خیلی ازش تعریف میکنن، واتر پیک چیه؟

گفتم بهش ، میگ خیلی خوب مسواک نمیزنی، بخدا لثه ام ساییده شد اینقد با دقت مسواک میزنم، اخرش میبینم با ...

وای عالیه من که خیلی راضیم من پولم نرسد واتر بگیرم ساده گرفتم ولی خیلی راضیم 

تم 

گفتم بهش ، میگ خیلی خوب مسواک نمیزنی، بخدا لثه ام ساییده شد اینقد با دقت مسواک میزنم، اخرش میبینم با ...

پرنسس طلایی خوشگل

ببین عزیزم

ایجاد جرم روی مینای دندان عوامل مختلفی داره.

مسواک زدن غلط

خمیردندان نامناسب

عدم استفاده مرتب از نخ دندان

دهانشویه نامناسب

خوراکی های چسبناک مثل پفک، گز ، تافی، سوهان و...

آب دهان جرم ساز

مسواک با موهای نامناسب

و......

اول باید معلوم بشه چرا دندان شما جرم داره. 

چقدر جرم داره و اینکه این جرم چه مقدار چسبندگی داره.

بنابراین باید در وهله اول با یک دندان پزشک ماهر و کاربلد مشورت کنید تا همه عوامل رو بررسی کنه و منشا جرم رو پیدا کنه.

واتر پیک یک دستگاهیه که آب رو با فشار از بین دندان ها رد میکنه تا جرم های بین دندانی رو از بین ببره. باید با دندان پزشک مشورت کنین که آیا دندان های شما نیاز به دستگاه واتر پیک داره یا نه.

پرنسس طلایی خوشگل ببین عزیزم ایجاد جرم روی مینای دندان عوامل مختلفی داره. مسواک زدن غلط خمیردندا ...

مرسی عزیزم،  تا حالا تو نی نی سایت کسی رو ندیده یودم اینقد خوب و دقیق و کامل جواب بده،  ممنون پس از دندان پزشک مشورت میگیرم علت اصلی جرم رو بفهمه

مرسی عزیزم،  تا حالا تو نی نی سایت کسی رو ندیده یودم اینقد خوب و دقیق و کامل جواب بده،  مم ...

خواهش میکنم عزیزم

البته فراموش نکن که:

مسواک

خمیر دندان

نخ دندان

و

دهانشویه

مناسب خودت رو انتخاب کن و منظم ازشون استفاده کن.

اصلا اصلا اصلا هم اینا رو میل نکن

گز

سوهان

تافی

کلا خوراکی های چسبناک رو حدالمقدور میل نکن

و از همه مهم تر پفک، 

رنگ نارنجی پفک بعد از هفت بار مسواک زدن اصولی از روی دندان پاک میشه

مزایا و معایب مسواک برقی خیلی زیاده اما اینکه کدوم نوع رو انتخاب کنید تا حد زیادی به نیاز شما و توقعات شما از یک مسواک بستگی داره. اگر مهم‌ترین دغدغه‌تون حفظ سلامت دهان و دندانه و از اون مهم تر  مشکلاتی از قبیل التهاب دهان و دندان یا حساسیت لثه ندارید؛ حتما مسواک‌های شارژی رو امتحان کنید.

2706