1147
1292
عنوان

آقایون متاهل بیان !

763 بازدید | 54 پست

‍ آقای مهربون

⚠️خانم‌ها نـیاز بـه توجه و محبت دارند.

💠 اصلا اگه مغز خانما باز بشه شاید توش پر از توجه و محبت باشه!!! 

🔸 گاهی همینطور غافلگیرانه به خانمتون زل بزنین؛ بعد ناخوداگاه می‌بینین ازتون می پرسه: چیه؟ اون وقت بهش بگین: سه دقیقه‌اس دارم نگاهت میکنم کِیف میکنم....

🔶 یا گاهی که داره میره براتون چای بیاره بهش بگین صبر کن، بعد گوشیتونو در بیارین ازش عکس بگیرین و بگین چقدر خوب بودی تو این زاویه میخوام عکسشو داشته باشم هی نگاه کنم. 

✅ شما نمیدونین ولی خانمتون خیلی کِیف می کنه و از همه مهم تر ظاهر و لباسشه.

حواستون به عطر، لباس نو و آرایش خانمتون باشه

اگر خسته جانی، بگو یا علـــی 💖

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1291

باشه😕 همین الانم گوش دادنو اجرا کردن😕

دوستِ عزیز؛ مخاطبِ نظرِ من فقط استارتره نه شما  ! اگه مخالفِ نظرمی ریپلای نکن ! باور کن اصلااا مایل نیستم نظرتو بدونم !!! نگید تبادل نظره که همچین چیزی هرجا صدق کنه واسه نی نی سایت صدق نمیکنه ! اینجا ریپلای ها غیرِ دعوا؛ پاچه گرفتن؛ عقده گشایی و مهمتر از همه تحمیلِ عقاید هیچی نیست !! پس لطفا اسمشو نذارید تبادل نظر! (میری آرایشگاه میبینی مو ریخته رو زمین، میری خیاطی میبینی پارچه و نخ ریخته رو زمین ، ولی میری بانک هیچی رو زمین نمیبینی حتی خودکاراشونم به نخ بستن )
1315

هییییی توجه نکن خیانتم نکنن

خدایا رگ گردن رو بیخیال بغلم کن که من تو این دنیا جز تو هیچکس رو ندارم خدایا تو رو بحق منجی عالم بشریت کمم کن تا بتونم تمومش کنم بهم جسارت بده بهم قدرت بده خودتت تا حالا پشتم بودی و رسواش کردی برام رسواش کن برام کمکم کن تا خلاصی😢😢
1308
خخخخخ والا خانم ها متوجه اظهار علاقه زیر پوستی آقایان نمی شوند.

عرضه دارین بجا زیر پوستی رو پوستی برین

من یک عدد نی نی سایتی شناخته شده ام منو از چی میترسونی داداچ؟ 😒
خب چرا زیر پوستی،خانوما دوست دارن بشنون

خوب برای آقایان سخته بیان احساسات.. شاید هیچوقت از کودکی یاد نگرفتیم یا تو جامعه یک کم ضد ارزش باشه واسه آقایان..

در کل آقایان محافظ کار ترن

کاربر آقا
1280