1147
1273
عنوان

من يه عروس بدجنسم ايااااا😎😎

655 بازدید | 34 پست

بچه ها من يه گوشي داشتم چن ماه پيش دادم خواهر شوهرم كه استفاده كنه گوشي نداشت بعد الان گوشي رو خريده مال خودمو پس داده ولي تلگرامم اينستاگرامش هست روش به نظرتون پاك كنم ايا بمونه 

انتقققااااام بگيرم ازهمشرن😬😬😬

رازي بين من و پروردگارم هست من قلبم را به او سپردم ...

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1291

بیخیالش دنبال دردسر نباش پاک کن

دوستِ عزیز؛ مخاطبِ نظرِ من فقط استارتره نه شما  ! اگه مخالفِ نظرمی ریپلای نکن ! باور کن اصلااا مایل نیستم نظرتو بدونم !!! نگید تبادل نظره که همچین چیزی هرجا صدق کنه واسه نی نی سایت صدق نمیکنه ! اینجا ریپلای ها غیرِ دعوا؛ پاچه گرفتن؛ عقده گشایی و مهمتر از همه تحمیلِ عقاید هیچی نیست !! پس لطفا اسمشو نذارید تبادل نظر! (میری آرایشگاه میبینی مو ریخته رو زمین، میری خیاطی میبینی پارچه و نخ ریخته رو زمین ، ولی میری بانک هیچی رو زمین نمیبینی حتی خودکاراشونم به نخ بستن )

همه رو پاک کن بی اجازه نگا نکن خیلی زشته 

💫با تو تقدیرم گره خورد به یه مشت اما و ای کاش،     بعد من مراقب اون خنده های لعنتیت باش،                   بعد من فکر خودت باش ،  🦋                                غصه رسم روزگاه  ...    🌸                                              ما چه باشیم چه نباشیم   ...   ❤️                               زندگی ادامه داره
1307
1264

کار سختیه ولی پاکش کن و نگاه نکن 😁

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هم یه روز تنهام میذاری فسقلی 😔 ولی من دوستت دارم و سعی میکنم برات مامان خوبی باشم 💓 برای سلامتی و عاقبت به خیری پسر کوچولوم یه صلوات لطفا 🙏

شما که خانمی کردی قرض دادی منت تمامش کن وپاک کن و خلاص بهشم بگو که حذف کردی

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود
پاک کن شاید از قصد گذاشته بمونه تو رو چک کنه مگه میشه موضوع به این مهمی یادش بره.اینم بگمعروس خوبی ب ...

از كجا ميخاد بفهمه من چك ميكنم

رازي بين من و پروردگارم هست من قلبم را به او سپردم ...
1280