1147
1273
عنوان

کمک فوری😭

91 بازدید | 5 پست

بچه ها کسی هست تو یزد باشه و ماشین حساب مهندسی داشته باشه؟

من باید امتحان بدم پنج شنبه الان یادم افتاده ندارم😞

مشهدی ام دانشجو یزدم هیچ جوره نمیشه کمکم کنید؟

ببخشید من نه یزدم نه دانشجو نه دارم

مـــــــن «عاشق خدام چون تنها کسیه که مطمئنم بهم هیچ وقت پشت نمیکنه.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه بهم لبخند میزنه.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه برام وقت داره.عاشق خدام چون تنها کسیه که بهم پناه میده.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه حواسش بهم بوده.»دوستم  میشہ با دل پاکت دعا کنی زودتر باردار شم 🙏🙏    رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ

من یزدم ولی ندارم😐

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291
خب حتا لوازم تحریری هم سراغ ندارید که داشتخ باشه و پیک داشنه باشه؟

من شهرستان های یزدم نه خودش😐

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘