1803
1810

ساعت ده اومدن،الان رفتن

گفتم بيام خبر بدم

ولى كاش نيومده بودن😂😂زياد خوب نبود پسره

يه جورى بود

🦋تا خدا هست كسى تنها نيست🦋

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1805

قرار بوده ، چه ساعتی بیان ک ساعت ده تازه اومدن و دوازده هم رفتن ؟🙄

هیولای  وجودت  چیه ؟ 🤔   بنظر من ،  هر آدمی  تو وجود خودش  یه هیولا  داره  ....  یکی  هیولای وجودش  ،  خشم و عصبانیت شه  ،  یکی دیگه  حسادت ها شه   ،  یکی  راحت طلبی  و تنبلی شه  ،  یکی  دیگه  مقاومت ش نسبت  ب فهمیدن   ،  یکی دیگه  هیولای درون ش   کینه ها و نفرت ها  و بغض هاشن  و .....  هیولای وجودمونو  درمان کنیم ،  قبل از اینکه  انقدر بزرگ بشه  ک  دیگه قدمون  بهش نرسه  .....                                                                                                           انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1771
مثلا قرار بود عصر بيان ولى ده اومدن

دیدی تو این نیومدن حکمتی بود مورد پسندت نبود که خدا نمیخاست بیاد 😎

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی،فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی ؟میدونی اسمش چیه ؟   ابوالقاسم 🤭آره گلم  فردوسی یه ایرانی اصیل هست و اسمش مذهبیه اما با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت 😉تویی هم که تو مجازی علیه ائمه میگی میدونی حرفت اصلا ارزشی نداره چون خداوند خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمد ص و حضرت علی و خانم فاطمه زهرا وفرزندانشان آفریدم .آخرش هم حق به حق دار میرسه به آقا امام زمان   .پس درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی .امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و...نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود . 
1794

اومده بودن جا برا شما پهن کنن🤨🤨🤨

منظورم رختخواب خونوادس😁😁😁

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
1718