1265
1273

ساعت ده اومدن،الان رفتن

گفتم بيام خبر بدم

ولى كاش نيومده بودن😂😂زياد خوب نبود پسره

يه جورى بود

🦋تا خدا هست كسى تنها نيست🦋

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

چطوری بود مگه؟؟؟

فقط 35 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یه سالگی پسرم😍😍😍😍..میشه برای سلامتیش صلوات بفرستین🤗🤗🤗خدایا دامن همه منتظرارو سبز کن با یه نی نیه گوگولی مگولی😍😍😍😍
1279

اینم غنیمته،صداش رو درنیار

بعدها میتونی به شوهرت پز بدی که خواستگار داشتی😂

کانال تل گرام دارم،با عنوان عاشقانه 🥰🥰🥰متن،شعر،عکس پروفایل،آهنگ،لطفا عضو بشید،پشیمون نمیشید.اینم آدرسش:@axneveshteh70 .قدمتون سر چشم😘😘😘

قرار بوده ، چه ساعتی بیان ک ساعت ده تازه اومدن و دوازده هم رفتن ؟🙄

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1315
مثلا قرار بود عصر بيان ولى ده اومدن

دیدی تو این نیومدن حکمتی بود مورد پسندت نبود که خدا نمیخاست بیاد 😎

خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ائمه حاجت دل هرکس که امضامو میخونه بده و مشکلاتشونو حل کن 😍 خدایا یاورشون باش ، بنده هات جز تو کسی رو ندارن 💖 برای سلامتی امام زمان صلوات 💚
1226

اومده بودن جا برا شما پهن کنن🤨🤨🤨

منظورم رختخواب خونوادس😁😁😁

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم   تیکر براورده شدن آرزوهامه                          آهای تویی ک داری امضامو میخونی ؟ آره دوست عزیز باخودتم!!!  از خدا میخام  ک نگاهش  ب تک تک آرزوهات باشه    آمین              میشه ی صلوات برا جور شدن جهیزیم بفرستی ک منم برم سرخونه زندگیم   فرستادی لایکم کن یدنیا ممنونم  مهربونم❤❤❤   سقف آرزوهای ما همکف یکی دیگس😶😶😶
1280