1147
1292
عنوان

برای ماشین بیاین راهنمایی بدین

98 بازدید | 10 پست

بابام ی ماشینیو برج ۱۱ اینا خریده و سند زده و ب نام زده اما الان ک برج ۳ هست هنو کارته ماشین نیومده براش . بگین چرا اینجوزی بوده یعنی . ماشین دست دوم هست ن صفر ‌ . نمیدونین ب کجا باید واسه پیگیری بریم . یعنی مشکلی عست ک نیومده هنوز 🤔

💛💛❤❤💛💛قلب قرمزا منو اقامونیم .اون قلب زردطلاییا هم نی نی هامونن . ان شاالله 😙

تو برگه پستش نوشته کجا تماس بگیری منم بعد ۴ ماه اومد

چرا دنیای مجازی رو دوست دارم؟ حتی تصور اینکه با یکی حرف می‌زنم که تا آخر عمرم نمی‌بینمش جالبه. دایره‌ی اطرافم بزرگ‌تره. بیشتر یاد می‌گیرم از تجربیات و دانسته‌های دیگران. ۱۵ سال پیش دنیای هر شخص میشد مجموعه‌ی آدمایی که دیده تا حالا، ولی الان دریاییه برای اکتشاف ناشناخته‌ها😊😊😊

منم 18اسفند ب نام زدم ماشینمو ولی تا الان نیومده گفتن تحریمیم لوگوی هوشمندیشون تو ایران نیس منتظرن ببینن وارد میشه یا نه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
                    😍تیکر تولد پسر قشنگمه😍

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

تو برگه پستش نوشته کجا تماس بگیری منم بعد ۴ ماه اومد

جدی میگی عزیزم ؟ ممکنه دیر بیاد . ؟ خیلی نگران بودم اخه خیلی . خیر ببینی . گفتی کجا میتویسه؟

1279
برای ما صفر بود پنج ماه طول کشید

جدا . اها درسته . ممنون . مبارکتون باشه 

منم 18اسفند ب نام زدم ماشینمو ولی تا الان نیومده گفتن تحریمیم لوگوی هوشمندیشون تو ایران نیس منتظرن ب ...

اااا خوب واسه اونه پس . حالا تو استفاده میکنی از ماشین یا ن . ؟

جدی میگی عزیزم ؟ ممکنه دیر بیاد . ؟ خیلی نگران بودم اخه خیلی . خیر ببینی . گفتی کجا میتویسه؟

برگه اییی که تعویض پلاک میده

چرا دنیای مجازی رو دوست دارم؟ حتی تصور اینکه با یکی حرف می‌زنم که تا آخر عمرم نمی‌بینمش جالبه. دایره‌ی اطرافم بزرگ‌تره. بیشتر یاد می‌گیرم از تجربیات و دانسته‌های دیگران. ۱۵ سال پیش دنیای هر شخص میشد مجموعه‌ی آدمایی که دیده تا حالا، ولی الان دریاییه برای اکتشاف ناشناخته‌ها😊😊😊
1320
اااا خوب واسه اونه پس . حالا تو استفاده میکنی از ماشین یا ن . ؟

آره دیگه کارت سبز همراهمه همیشه بعدشم دارن یک درمیون کارت تولید میکنن ک بتونن تا تموم شدن اون لگو ها باز وارد کنن حالا ب شانسه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
                    😍تیکر تولد پسر قشنگمه😍