1265
1292
عنوان

چک کردن گوشی مادرشوهر توسط عروس

495 بازدید | 20 پست

عروس رفته تو گوشی مادرشوهرش

اسم خودشو همراه اول ذخیره کرده
حالا هر روز بهش پیامک میده که با عروس خود مهربان باشید و به او نیکی کنید
باشد که رستگار شوید و عذاب الهی شامل حالتان نشود😂😂

یه دقیقه سکوت واسه خلاقیتش 😂😂‎‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌

.

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

دمش گرم😂😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر كنكورمه🙈ميشه برام دعا كني امسال پزشكي قبول شم !؟بزرگترين آرزومه😍❤️نذر كردم اگه دكتر شدم بخشي از حقوقمو به خانواده هاي نيازمند بدم و از كسايي كه توان مالي ندارن هيچ پولي نگيرم و يكسال به بچه هاي كنكوري مشاوره رايگان بدم 🙈خدا كنه هرچي صلاحمه پيش بياد🤩با وجود ٧٠٠هزار نفر شركت كننده خودمو باختم 😪توروخدا بهم اميد بدين💋🙈
1291

😁😁😁😁😁😁این منم

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یه سالگی پسرم😍😍😍😍..میشه برای سلامتیش صلوات بفرستین🤗🤗🤗خدایا دامن همه منتظرارو سبز کن با یه نی نیه گوگولی مگولی😍😍😍😍

شنیده بودم ولی بانمک بود😃

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

من که قشنگ جلوخودش وپدرشوهرم بصورت نامحسوس چک میکنم

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
1320
ولی بین خودمون باشه من جدی جدی گوشیشو چک کردم😎😂

چه جلافتا😒 

عروسم ، عروسای قدیم 😅

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
ولی بین خودمون باشه من جدی جدی گوشیشو چک کردم😎😂

وااااسه همه چک کردنات مرررررررسی😂

پیش به سووووی خوش اندامی💃💃💃💃💃💃 قد 167🌺وزن اولیه👈87😬شروع رژیم98/02/03💪💪💪وزن فعلی75☺وزن هدف اول70💪💪💪وزن هدف دوم67😍💪💪💪من میتوااااانم💪💪💪اینم مدرکش 👈❤🌺تاپیک لاغری خانومای 85 کیلویی🌺❤

ااااا من میرم خونشون هی میگن بیا گوشیمو اینجدری کن اونجوری کن.ولی چک نکردم.برم این کارو بکنم😂😂😂😂

ولی خب هر روز بهم زنگ میزنه سه میشه😂😂😂😂

هیچ رویایی به پای بیداریم با ❤تو❤ نمیرسد.... 
1308
نترس کی بودی تو😂😂😂😂

بهم هیچی نمیگن یعنی جراتشوندارن

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
بهم هیچی نمیگن یعنی جراتشوندارن

دمتتتتت گررررم😂😂😂

منم میتونم راحت چک کنم,ولی خب کسی بهشون پیام نمیده,یا تبلیغاتیه یا اسمس بانک 😂

هیچ رویایی به پای بیداریم با ❤تو❤ نمیرسد.... 

ی نوکیا داغون داره اونم تا میگیری دستت میگه جاااااانم 

جرئت داری دست بزن بش 😰

زندگی زیباست💚هرروزت را در لحظه حال زندگی کن ❤به خاطر کسیکه هستی سپاسگزار باش🙏وازجهان پیرامونت قدردانی کن 🌹😘
1290