1147
1273
بچها هزینه ثبت نامش چنده؟

بستگی به شهر و آموزشگاه داره عزیزم.من هزینه ثبت نامم شد 527 هزار

ویزیت پزشک 24 هزار

کتاب 18 هزار 

فیشایی که برای آزمون شهر گرفتم مجموعا حدود 50 هزار

واسه آزمون شهر هم که فردا دارم 8 تومن باید بدم آموزشگاه

ولی اینجا بچه های تهران گفتن حدود 1 تا 1.5 میلیون فقط برا ثبت نام دادن

من فولادشهرم

لطفا با فرستادن یه صلوات از خدا بخواید کمکم کنه مامان بشم.حیفه شوهرم بابا نشه.خدا همه تون رو حاجت روا کنه
نه سخت نی فقط گیج کنندس

چقدر خوندی ؟ چند ساعت کلاس رفتی ؟ کلاساش چه تایمی برگزار میشه؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291
1274
مطمعنی؟

آره کلن ۳۰تا سواله.جوابا هم مثل کنکوره فقط اگه داخل پاسخ نامه یکیو اشتباه زدی دیگه تا آخرش اشتباه میزنی مواظب باش

چرا وقتی میام داخل تاپیکتون به تعداد هر پست یه لایک میخورم🙄 یکی بسه خو .....تو قلبم جا دارین🤗

باید از قبل میخوندی که فقط مهماشو علامت بزنی هی اونا رو دوره کنی اصلا وقت گیر نیست اینجوری

چرا وقتی میام داخل تاپیکتون به تعداد هر پست یه لایک میخورم🙄 یکی بسه خو .....تو قلبم جا دارین🤗
1308

شدیدا شب قبل امتحان استرس داشتم،خانومی که گفتی امتحان مقدماتی برداشته شده برداشته نشده ازماگرفتن گفتن تا قبول نشین امتحان اصلی رونمیتونین بدین من بدون غلط قبول شدم

توخیانت کردی من ازت گذشتم ولی مطمنم حتما چوبشو میخوری چون خدا از گناه کسی به راحتی نمیگذره

ده تا سوال از علایم رانندگی میاد...تابلوها...من فنی ٢ سوال اومد....کمک های اولیه بخون....حق تقدم ها.سرعت در ازادراهها.بزرگراهها.شب و روز.... سبقت .گردش .

❤آی اَم کورد❤از برج یک سال9٨ دوباره اقدامم