1803
1810
بچها هزینه ثبت نامش چنده؟

بستگی به شهر و آموزشگاه داره عزیزم.من هزینه ثبت نامم شد 527 هزار

ویزیت پزشک 24 هزار

کتاب 18 هزار 

فیشایی که برای آزمون شهر گرفتم مجموعا حدود 50 هزار

واسه آزمون شهر هم که فردا دارم 8 تومن باید بدم آموزشگاه

ولی اینجا بچه های تهران گفتن حدود 1 تا 1.5 میلیون فقط برا ثبت نام دادن

من فولادشهرم

حیفه شوهرم بابا نشه.تصور اینکه یه دخترکوچولو باچشمای درشت و موهای پرپشت یا یه پسرکوچولو که از تپلی دستاش مثل نون بربری شده،مامان صدام بزنه قند توی دلم آب میکنه.واسه رسیدنم به آرزوم 1 صلوات میفرستی؟ تشکر
نه سخت نی فقط گیج کنندس

چقدر خوندی ؟ چند ساعت کلاس رفتی ؟ کلاساش چه تایمی برگزار میشه؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1805
1771
مطمعنی؟

آره کلن ۳۰تا سواله.جوابا هم مثل کنکوره فقط اگه داخل پاسخ نامه یکیو اشتباه زدی دیگه تا آخرش اشتباه میزنی مواظب باش

چه خوش صید دلم کردی     بنازم چشم مستت را...                           

من دادم.و سوالاتو عوض کرده بودن..حق تقدم اورده بودن... و شکل های کتاب.من ٢٨ گرفتم از ٣٠ نمره..ولی در کل سخت نبود.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
1794

شدیدا شب قبل امتحان استرس داشتم،خانومی که گفتی امتحان مقدماتی برداشته شده برداشته نشده ازماگرفتن گفتن تا قبول نشین امتحان اصلی رونمیتونین بدین من بدون غلط قبول شدم

توخیانت کردی من ازت گذشتم ولی مطمنم حتما چوبشو میخوری چون خدا از گناه کسی به راحتی نمیگذره

ده تا سوال از علایم رانندگی میاد...تابلوها...من فنی ٢ سوال اومد....کمک های اولیه بخون....حق تقدم ها.سرعت در ازادراهها.بزرگراهها.شب و روز.... سبقت .گردش .

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)

از فنی این اومده بود واسم...راجب اب رادیاتور.... راجب لاستیکها.اینکه یه شکل داده بود ک چند شمع داره این شکل

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40