2703
2553
عنوان

شوهرم میخاد طلاقم بده

535 بازدید | 13 پست

سلام بچها من 4ماهه عقدم شوهرم میخاد طلاقم بده یه دفعه تمام علاقش ب من از بین رفته و مادر و خاهرش بامن دعوا کردن باعث شدن شوهرم تصمیم ب طلاق من بگیره مادرشوهرمم خیلی اهل جادو و این چیزاست من نمیخام طلاق بگیرم چیکار کنم بنظرتون نکنه شوهرمو جادو کردن 

وای ممکنه یجایی برو باطل بکنن

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی دلیل ؟ 

اینکه یهو علاقم از بین رفت ک دلیل منطقی ای برای طلاق نیست !!

چی شده ک این علاقه از بین رفته ، این مهم!!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2720

😑😑😑😑😑😒😒😒😒جادو 

من اعتقاد ندارم

زندگیتونو بسپارین دست خدا نه مادرشوهروخواهرشوهرو جادوجنبل😏😏😏😏

خواهش میکنم برای اینکه یه خونه جایی ک مد نظرمه بخرم یه صلوات مهمونم کن خواهش میکنم اگه صلواتو برام فرستادی از ته دل باشه ممنونم عزیزانم❤️

جادوچیه تنهاجادوی شوهرت اینه یه ادم گوشی دهن بینه که ازمادروخواهرش خیلی حرف شنوی داره اونا تاتونستن پرش کردن یه جاخلوت گیرش بنداز بشین باهاش بامهربونی حرف بزن تابلکم سرعقل بیاد ازاحساسات بگو براش بگو نمیخوام جداشم

2714
یعنی همینطوری الکی میخواد طلاقت بده؟ خب بگو مهریمو بده هررررری. 

گذاشتم مهریمو اجرا-اما من ک طلاق نمیخام ما همو خیلی دوست داشتیم نمیدونم چرا اینجوری شده من مهرمو اجرا گذاشتم ولی شوهرم نظرش توافقی با ی نبلغ خیلی کمه اما خونه داره و از خونش تو مهریه من انداخته

بشین باهاش منطقی حرف بزن اگرم تونستی باهم مشاوره برید شاید مشکلات حل شد و نظر شوهرت برای طلاق عوض شد تازه تو دادگاه هم بگو که من طلاق نمی خوام اون می خواد طلاق بده تا دادگاه شمارو پیش مشاوره بفرسته و سریع حکم طلاق و نده