1147
1273
عنوان

شوهرم میخاد طلاقم بده

345 بازدید | 13 پست

سلام بچها من 4ماهه عقدم شوهرم میخاد طلاقم بده یه دفعه تمام علاقش ب من از بین رفته و مادر و خاهرش بامن دعوا کردن باعث شدن شوهرم تصمیم ب طلاق من بگیره مادرشوهرمم خیلی اهل جادو و این چیزاست من نمیخام طلاق بگیرم چیکار کنم بنظرتون نکنه شوهرمو جادو کردن 

بی دلیل ؟ 

اینکه یهو علاقم از بین رفت ک دلیل منطقی ای برای طلاق نیست !!

چی شده ک این علاقه از بین رفته ، این مهم!!

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

😑😑😑😑😑😒😒😒😒جادو 

من اعتقاد ندارم

زندگیتونو بسپارین دست خدا نه مادرشوهروخواهرشوهرو جادوجنبل😏😏😏😏

فقط 37 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر۲سالگی گل پسرم 😍سجاد😍
1291

جادوچیه تنهاجادوی شوهرت اینه یه ادم گوشی دهن بینه که ازمادروخواهرش خیلی حرف شنوی داره اونا تاتونستن پرش کردن یه جاخلوت گیرش بنداز بشین باهاش بامهربونی حرف بزن تابلکم سرعقل بیاد ازاحساسات بگو براش بگو نمیخوام جداشم

یعنی همینطوری الکی میخواد طلاقت بده؟ خب بگو مهریمو بده هررررری. 

گذاشتم مهریمو اجرا-اما من ک طلاق نمیخام ما همو خیلی دوست داشتیم نمیدونم چرا اینجوری شده من مهرمو اجرا گذاشتم ولی شوهرم نظرش توافقی با ی نبلغ خیلی کمه اما خونه داره و از خونش تو مهریه من انداخته

1323

بشین باهاش منطقی حرف بزن اگرم تونستی باهم مشاوره برید شاید مشکلات حل شد و نظر شوهرت برای طلاق عوض شد تازه تو دادگاه هم بگو که من طلاق نمی خوام اون می خواد طلاق بده تا دادگاه شمارو پیش مشاوره بفرسته و سریع حکم طلاق و نده