1147
1292
عنوان

اونایی که دختردارن بیان

225 بازدید | 36 پست

بچه ها شما برای محافظت ازدختراتون درمقابل آسیب(آسیب جنسی)چه کارهایی توخونه و بیرون ازخونه یامهمانی ها....هرجایی ...چه کارایی انجام میدین ... درمقابل پدرو برادرش چطور؟من خییییلی نگران دخترم هستم وروزی نیست که به این موضوع فکرنکنم😔..راستش ادم انقد چیزای عجیب قریب میشنوه به همه شک میکنه😞😔 میشه راهنماییم کنید؟

(کاربری جدیدمه)سهم من از عشق این بود💏؟حق من این نبود😔..دلم یه عشق پاک وخالصانه میخواست💑..عشقی که وقتی پیشم نیست خیالم راحت باشه👧.مجبور نبودم ازترس خیانت بهش باج بدم💝..رابطه ای که عمیقا عاشقانه باشه💓..نه از سر اجبار💛..لبخند الکی😊..اشکای راستکی😢..تا کی؟؟؟؟😩.مگه چندبار زندگی میکنم ای خداااا😔...این بود سهمم💘؟؟هیچکس نمیتونه بفهمه تودلم چی میگذره😭

من به این چیزای بد فکر نمیکنم چون عقیده دارم با فکر کردن بهشون اون افکار بد رو بیشتر به سمت خودم میکشونم

محبت به نامرد کردم بسی ، محبت نشاید به هر نا کسی ،تهی دستی و بی کسی درد نیست ،که دردی چو دیدار نامرد نیست
بهش ياد بده

دخترمن 20ماهشه حتی الان کسی بغلش میکنه من حساسم البته نشون نمیدم.

(کاربری جدیدمه)سهم من از عشق این بود💏؟حق من این نبود😔..دلم یه عشق پاک وخالصانه میخواست💑..عشقی که وقتی پیشم نیست خیالم راحت باشه👧.مجبور نبودم ازترس خیانت بهش باج بدم💝..رابطه ای که عمیقا عاشقانه باشه💓..نه از سر اجبار💛..لبخند الکی😊..اشکای راستکی😢..تا کی؟؟؟؟😩.مگه چندبار زندگی میکنم ای خداااا😔...این بود سهمم💘؟؟هیچکس نمیتونه بفهمه تودلم چی میگذره😭

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

اول و مهمترین آموزش ب بچه است چ دختر چ پسر

ک کجا اندام خصوصیه و هیچ کس حق نداره چ ب شوخی چ بازی چ جدی بهش دست بزنه نگاه کنه و اگر اتفاقی افتاد سریعا ب شما خبر بده

خدایا عاشقتم که همیشه برام بهترینها رو کنار گذاشتی😍😘😘
1291

از پدرش که صد درصد مطمئنم.تو اطرافیانم چیز بدی ندیدم اما جایی که میریم همه ش حواسم بهش هست.هیچ جا تنها نمیفرستمش.مگر خونه خواهرم یا عمه ش که اونام فقط دختر دارن و مورد اطمینان

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1307

عزیرم فکر میکنی چند درصد از پدرا انقدر حیون هستن که این کارو بکنن ،درسته ادم باید حواسش  جمع باشه، ولی اگه بخوای حتی تو خونه هم نگران باشی دیونه میشی 

چشات‌مث دریاس ،دلم‌میخوادتوساحل ش خوابم بگیره .....
من به این چیزای بد فکر نمیکنم چون عقیده دارم با فکر کردن بهشون اون افکار بد رو بیشتر به سمت خودم میک ...

منم درمورد چیزای دیگه همین نظرودارم.اما به نظرم این موضوع فرق میکنه اگر یک بار پیش بیاد دیگه دیره

الان هم باید مواظب دخترا بود هم پسرا

بیچاره پسرا بیشتر مورد تعرض قرار می گیرد

من خودم اصلا تنها نمی زارمش پیش دایی و عموش 

پارک می رم دنبالش می دوم که از جلو چشم دور نشه 

تا جایی هم که تونستم بهش آموزش دادم

مشکل آب که رفع شد😑 مواظب درخت ها باشید با قطع درخت ها مشکل سیل و آلودگی داریم با قطع ریه های زمین ایران رو نابود می کنیم .بیایم با طبیعت مهربان باشیم زباله نریزیم درخت بکاریم 😍
1226

من ایران نیستم. اینجا از سن ۴-۵ سالگی داخل مهد آموزش میدن. خودم هم بهش آموزش دادم. از اونطرف هم از ۵ سالگی تا الان که ۷.۵ ساله است می بریمش کلاس تکواندو تا اگر مشکلی پیش اومد بتونه از خودش دفاع کنه.

در صمن تو پوشش بچه هم دقت میکردم از اول که لباسهای باز تنش نکنم.بهش آموزش دادم موقع نشستن باید حواسش به لباسش باشه،اینکه جلوی کسی لباس عوض نکنه و ...

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1280