1265
1273
عنوان

چیکار کنیم!!!!!!😞

108 بازدید | 13 پست

الان دو ماهه که حقوق نگرفتیم. 

امروز شوهرم میگفت مدیر عاملشون گفته تا دوماه دیگه هم نمیخوان حقوق بدن🙁

دوتا بچه کوچیک داریم. مستاجر و کلی قسط داریم. 

خیلی ناراحتم😔

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی۶۶/۵۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤

چه بی فکره رئیسشون

پس انداز ندارین؟

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

شبا قبل خواب سوره واقعه بخون . و بدون اینکه حرف بزنی با کسی بخواب . صبا ام سوره یاسین. انشالله برکت بباره به زندگیت 

من حلالت کرده ام چون توی قرآن خوانده ام آیه《شَرّاً یَرَه 》 بدجور جبران می کند .
1279

ماهی فقط ۱۵۰۰ قسط بانک میدیم.‌

۴ ماه حقوق ندن ما چه غلطی بکنیم؟؟؟😟

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی۶۶/۵۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
ببخشید ولی پول اینترنت از کجا میارید؟ اگه اضطراری موقعیتتون بهتره همینم پس انداز کنید

😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕 نگفتم که داریم از گشنگی میمیریم. 

میگم قرار ۴ ماه بهمون حقوق ندن. 😑

چه بی فکره رئیسشون پس انداز ندارین؟

چرا شوهرم خرید و فروش زمین میکنه. 

در کل میگم خیلی زوره ۴ ماه کار کنی و بهت پول ندن

شبا قبل خواب سوره واقعه بخون . و بدون اینکه حرف بزنی با کسی بخواب . صبا ام سوره یاسین. انشالله برکت ...

حتما میخونم☹

چرا شوهرم خرید و فروش زمین میکنه.  در کل میگم خیلی زوره ۴ ماه کار کنی و بهت پول ندن

خوب خداروشکر

عوضش یهو پول میدن بهتون

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
1307
هرروز سوره ی واقعه بخون وزیارت عاشورا خیلی مجربه خدابزرگه وروزی رسون

خدا روزی رسون هست. اما خدا لعنت کنه کسی و که مردمو به بدبختی کشوندن😞

حتما میخونم☹

با این غمبرکی که تو گرفتی روزی نمیاد که . وقتی میخونی با ایمان به این بخون که خدا واست میفرسته با خوشحالی بخون 

من حلالت کرده ام چون توی قرآن خوانده ام آیه《شَرّاً یَرَه 》 بدجور جبران می کند .
خوب خداروشکر عوضش یهو پول میدن بهتون

مرسی عزززیزم.‌

ان شاالله🙏

با این غمبرکی که تو گرفتی روزی نمیاد که . وقتی میخونی با ایمان به این بخون که خدا واست میفرسته با خو ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 امشب کلا فازم ناراحته