2726

بچه هامن میخوام چرخ بخرم الان دارم اموزش خیاطی میبینم...میگن ژانومه خوبه که اونم صفرش پیدانمیشه و من نمیتونم نقدی برم دست دومشو بخرم...یه قسطی دارم ک میخوام بگم اون برام بیاره.نظرتون درباره کاچیران چیه؟مدل ۹۲۰۰ژانوتک چطوره؟کسی داره ایا؟؟

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان قيمن ژانومه چنده

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
2728
اگه میتونی و جا داری صنعتی بگیر اون بهتره ب نظر من. من کاچیران دارم مدل الیزابت  ی سره خراب میش ...

عزیزم صنعتی گرونه بودجم نمیرسه

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤

من پنج ساله کاچیران مدل نیولایف دارم راضی هستم. 

مدل یاسمینش خیلی آشغاله نخری گلم

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

من کاچیران مدل یاسمین دارم راضی نیستم زیاد همش نخش در میره شاید به تنظیمش دست زدم

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
2706