2726

بچه ها اگه بعد از چند سال اقدام باردار شدین ب من بگین از کدوم دکتر نتیجه گرفتین؟ من۱ سال میشه اقدامم ولی خبری نیس😣البته من ی بار باردار شدم ولی سقط شد اما بعد ازون تا الان نشدم ک

منم دو سال تو اقدامم همشهری

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دکتر رفتی؟ مشکل چیه؟؟

اقدام واسه دومی ام راستش اصلا دلم نمیخواد دارو بخورم دلم میخواد طبیعی یا حداقل با دارو گیاهی باردار بشم

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
اقدام واسه دومی ام راستش اصلا دلم نمیخواد دارو بخورم دلم میخواد طبیعی یا حداقل با دارو گیاهی باردار ...

آها.بازم خداروشکر خوبه یکی دارین.خدا حفظش کنه عزیزم.انشاالله ک طبیعی باردار میشی.دکترتون کیه؟؟

آها.بازم خداروشکر خوبه یکی دارین.خدا حفظش کنه عزیزم.انشاالله ک طبیعی باردار میشی.دکترتون کیه؟؟

فعلا پیش کسی نرفتم اما نزهت موسوی تعریفشو شنیدم

شما واسه بارداری مشکل داشتی؟؟

واس بارداری کلا مشکل دارم ولی الان نمیخام باردار شم،طی ازمایش فهمید هورمونام مشکل دارن و کیستو اینا دارم بعد گفت باید تحت درمان باشی،ولی دیدم اومدن اونجا واس بارداری نتیجه دیدن

واس بارداری کلا مشکل دارم ولی الان نمیخام باردار شم،طی ازمایش فهمید هورمونام مشکل دارن و کیستو اینا ...

آهان ممنون عزیزم.انشاالله مشکلاتت هر چه زودتر حل شه.فردا زنگ بزنم ببینم نوبت میده یا نه

2706