1147
1292

بچه ها اگه بعد از چند سال اقدام باردار شدین ب من بگین از کدوم دکتر نتیجه گرفتین؟ من۱ سال میشه اقدامم ولی خبری نیس😣البته من ی بار باردار شدم ولی سقط شد اما بعد ازون تا الان نشدم ک

منم دو سال تو اقدامم همشهری

چرا دنیای مجازی رو دوست دارم؟ حتی تصور اینکه با یکی حرف می‌زنم که تا آخر عمرم نمی‌بینمش جالبه. دایره‌ی اطرافم بزرگ‌تره. بیشتر یاد می‌گیرم از تجربیات و دانسته‌های دیگران. ۱۵ سال پیش دنیای هر شخص میشد مجموعه‌ی آدمایی که دیده تا حالا، ولی الان دریاییه برای اکتشاف ناشناخته‌ها😊😊😊

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1291
دکتر رفتی؟ مشکل چیه؟؟

اقدام واسه دومی ام راستش اصلا دلم نمیخواد دارو بخورم دلم میخواد طبیعی یا حداقل با دارو گیاهی باردار بشم

چرا دنیای مجازی رو دوست دارم؟ حتی تصور اینکه با یکی حرف می‌زنم که تا آخر عمرم نمی‌بینمش جالبه. دایره‌ی اطرافم بزرگ‌تره. بیشتر یاد می‌گیرم از تجربیات و دانسته‌های دیگران. ۱۵ سال پیش دنیای هر شخص میشد مجموعه‌ی آدمایی که دیده تا حالا، ولی الان دریاییه برای اکتشاف ناشناخته‌ها😊😊😊
اقدام واسه دومی ام راستش اصلا دلم نمیخواد دارو بخورم دلم میخواد طبیعی یا حداقل با دارو گیاهی باردار ...

آها.بازم خداروشکر خوبه یکی دارین.خدا حفظش کنه عزیزم.انشاالله ک طبیعی باردار میشی.دکترتون کیه؟؟

آها.بازم خداروشکر خوبه یکی دارین.خدا حفظش کنه عزیزم.انشاالله ک طبیعی باردار میشی.دکترتون کیه؟؟

فعلا پیش کسی نرفتم اما نزهت موسوی تعریفشو شنیدم

1307
شما واسه بارداری مشکل داشتی؟؟

واس بارداری کلا مشکل دارم ولی الان نمیخام باردار شم،طی ازمایش فهمید هورمونام مشکل دارن و کیستو اینا دارم بعد گفت باید تحت درمان باشی،ولی دیدم اومدن اونجا واس بارداری نتیجه دیدن

واس بارداری کلا مشکل دارم ولی الان نمیخام باردار شم،طی ازمایش فهمید هورمونام مشکل دارن و کیستو اینا ...

آهان ممنون عزیزم.انشاالله مشکلاتت هر چه زودتر حل شه.فردا زنگ بزنم ببینم نوبت میده یا نه

1226