2733
2734

سلام خانما.هفته دیگه پنجشنبه میخوام بیمارستان گاندی زایمان کنم.

وسایل واسه خودم و بچه چی بردارم؟سفارش و توصیه ای ندارید،برای قبل یا بعد از زایمان.ممنون میشم راهنمایی کنید.

نُه ماه انتظار و یک عمر نگرانی.‌..حس ازاد دخترانه را،به مهر مادری دادن...بزرگترین ایثار یک زن است.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

باخودت قاشق کوچولوونبات ببر ساک بچتم حتماحاضربذارکه مثل من نشی

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
موفق باشی خواستی خاطرم و بخون.  سزارین میشی؟

متشکرم.حتما.

بله،میخوام سزارین بشم.

نُه ماه انتظار و یک عمر نگرانی.‌..حس ازاد دخترانه را،به مهر مادری دادن...بزرگترین ایثار یک زن است.
2738
باخودت قاشق کوچولوونبات ببر ساک بچتم حتماحاضربذارکه مثل من نشی

ساک بچه رو اماده کردم.واسه خودم فقط پوشک و نوار و روکش توالت و شورت سزارین برداشتم.با شیاف مسکن.دیگه نمیدونم چی بردارم

چیزی لازم نیست بغیر از یه دست لباس برای مرخص شدنتون چون لباس نوزاد و بقیه ی چیزای مصرفی رو خودشون م ...

خودم پارسال آتیه زایمان کردم 

فقط اینکه بهتره پمپ درد بگیری 

ب دکترت بگو شکمت رو تو بی هوشی فشار بدن

چیزی لازم نیست بغیر از یه دست لباس برای مرخص شدنتون چون لباس نوزاد و بقیه ی چیزای مصرفی رو خودشون م ...

چجور لباس منظورتون هست؟نمیشه با همون لباسی که میرم با همون برگردم

ساک بچه رو اماده کردم.واسه خودم فقط پوشک و نوار و روکش توالت و شورت سزارین برداشتم.با شیاف مسکن.دیگه ...

روکش توالت چرا اونجاداره دیگه تودسشوییاش

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
2706