2737
2734
عنوان

کار بد گذشته مو با تاپیک یکی از بچه ها یادم اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 57 پست

اشکال نداره عزیزم الان هم فرصت برای جبران هست،تا میتونی به حیوونا عشق بورز،باید از درون خودت شروع کنی از قلبت،وقتی روشنایی توی قلبت رو پیدا کنی و دنبالش کنی محبت کردن و مهربونی رو پیدا میکنی و یاد میگیری 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه هیچوقت نرو سمت حیوونا نه خوبی کن نه بدی 

دیگگهه هیچووققتتت اشتباهاتو تکرار نکن اگه نمیتوتی تحمل کنی ازشون فاصله بگیر واقعا حیوون ازاری ادمو از انسانیت خارج میکنه

‏جواب کوتاه یعنی ادامه نده حوصله تو ندارم💆😌
2731
2738

خدا کمکت کنه من بچه بودم صدای سگو تو کوچه میشنیدم که دارن اذیتش میکنن همونجا میشستم زار میزدم بلکه مامانم بره بچه هارو بترسونه سگه رو نجات بده 

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...

عزیزم یکم گندم بخر بریز گوشه حیاط(توبالکن یا پشت بام) با یک کاسه اب برای پرنده ها 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

خداییش سگه رو چجوری میگرفتی بهش چاقو میزدی؟!

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706