2726
عنوان

پیرو تایپیک نظرسنجی از آقایون

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 56 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گزینه ۵. اخلاق

هم برا مرد هم برا زن مهمترین چیزه

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
ولي اولش جهره واسشون خيلي مهمه

اره کلا اولاش جذابه برای مردا چهره ...

توی نامزدی و دوران عقد ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
شوهرت احيانا تيرماهي نيست

ای خدا شوهر من تیرماهیه و دقیقا تمام خواسته اش از من اینه که فقط بگم چشم سرورم

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!
شوهرم میگه  زن هرررر چقدرم خوشگل باشه خوش صدا و قد و هیکل بیست باشه  اخلاق نداشته باشه . ...

باید برای همه این ملاک اول باشه که نیست اگه بود تو دنیا رتبه اول طلاق رو نداشتیم طبق امار رسمی سال پیش سی درصد ازدواجها حتی به یک سال هم نکشیده بودن. و این نشون میده عمق فاجعه رو. نشون میده که اخلاقیات معیار ازدواج و پسندها نیست چه از طرف خانومها چه اقایون

من با كسي كه دوستم تيرماهيه معيارش فقط همينه ميكه مطيع تمام و كمال من باشي

خلاصه که خیلی اعصاب خرد کنه این اخلاقش

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!
2706