1147
1341

ب شوهرم گفتم میگه هیچکدوم

تاپیک بورس رو بستم به دو دلیل یک اینکه جز یک درصد از کسایی که بهم.پیام دادن بقیه دنبال سود و پول نذری هستن نه سخت کوشی و یادگیری دو اینکه حس کردم بدتر داره فضا رو مسموم میکنه داریم قاطی میشیم یه عده باهم🤔فقط یه نکته بگم اونم اینکه قبل از سیگنال گرفتن از کسی سابقه اون ادمو درارید که بدددد ضرر نکنید و پشیمون بشید.... 

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350

چرا اخلاق توش نی پ خدایی   

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)  مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل #ب_خودی_نزنیم_لطفا         اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  

همه موارد +اخلاق

مـــــــن «عاشق خدام چون تنها کسیه که مطمئنم بهم هیچ وقت پشت نمیکنه.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه بهم لبخند میزنه.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه برام وقت داره.عاشق خدام چون تنها کسیه که بهم پناه میده.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه حواسش بهم بوده.»دوستم  میشہ با دل پاکت دعا کنی زودتر باردار شم 🙏🙏    رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ
1348
1226

خوشتیپ باشه+قیافشم مردونه جذاب

مرد خوشگل اصلا دوس ندارم.

سرِ بچه هاتونـو از سانروف بیرون نیارید،، شاید یکی بچَش سَـر نداشته باشـه                                   ~•جوانــه میزنم به روی زخـم بر تنـم فقط به حکم بودنم که من زنـم زنـم زنــــم ~•               {محض رضای خدا !! روشن فـکری فحشه؟•؟}           زن ستیزی،زنان علیه زنان،تحمیل عقیده،دفاع از وحشی گری مردها به اسم غیرت!، تاپیکای بی سر و ته و بی مفهوم،تاپیکای خیانت و دعوا و... همه و همه باعث شده نسبت به قبل خیلیی کمتر بیام سایت،خیلی کم..فقط بخاطر حضور دوستای خوبمه که اینجام💖                                                                         
ب شوهرم گفتم میگه هیچکدوم

من به شوهرم گفتم

میگه فقط حرف گوش کن بودن زن مهمه😑😑😑ک هرچی بگه آقا زنم بگه ب روی چشمممممم🤢

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35