1351
1341

ب شوهرم گفتم میگه هیچکدوم

تاپیک بورس رو بستم به دو دلیل یک اینکه جز یک درصد از کسایی که بهم.پیام دادن بقیه دنبال سود و پول نذری هستن نه سخت کوشی و یادگیری دو اینکه حس کردم بدتر داره فضا رو مسموم میکنه داریم قاطی میشیم یه عده باهم🤔فقط یه نکته بگم اونم اینکه قبل از سیگنال گرفتن از کسی سابقه اون ادمو درارید که بدددد ضرر نکنید و پشیمون بشید.... 

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350

چرا اخلاق توش نی پ خدایی   

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)  مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل #ب_خودی_نزنیم_لطفا         اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  

همه موارد +اخلاق

اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک یا امام حسین ب دستای کوچیک حضرت علی اصغر قسمت میدم‌ حاجتمو بدید ی فرزند سالم و صالح
1348
1308

خوشتیپ باشه+قیافشم مردونه جذاب

مرد خوشگل اصلا دوس ندارم.

سرِ بچه هاتونـو از سانروف بیرون نیارید،، شاید یکی بچَش سَـر نداشته باشـه                                   ~•جوانــه میزنم به روی زخـم بر تنـم فقط به حکم بودنم که من زنـم زنـم زنــــم ~•               {محض رضای خدا !! روشن فـکری فحشه؟•؟}                                                                                   
ب شوهرم گفتم میگه هیچکدوم

من به شوهرم گفتم

میگه فقط حرف گوش کن بودن زن مهمه😑😑😑ک هرچی بگه آقا زنم بگه ب روی چشمممممم🤢

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35