1421
1411

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

1436

اخلاق😆

خیلی دوست دارم خنده هام شیک و باکلاس باشه،ولی همیشه آخر خنده هام صدای گراز درمیارم😃از نظر روحی خیلی به خرید احتیاج دارم ،ولی از نظر مالی بیجا میکنم🙄...من نمیخوام زندگیم بیوفته رو غلطک همینکه غلطک نیوفته روم صافم کنه راضی ام😂تو اسلحه رو بزار روقلبم بگو دوسم نداشته باش،من دستتو میبوسم میگم بکش ماشه رو احسان😍😂به امید روزی که تو سه کلمه خلاصه شم《کثافت میلیاردر شده》....خداروشکرفرهنگ سازی شد تو عروسیا هرکی میخواد میرقصه،،،،قبلا مقاومت میکردی پاهاتو میگرفتن رو زمین میکشیدنت میبردن وسط😂😐😐😐😐

چرا اخلاق توش نی پ خدایی   

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)  مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل #ب_خودی_نزنیم_لطفا         اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  

همه موارد +اخلاق

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم 
1394

بنظرم انرژی و ادب

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان♥️این هم نفسی چه حس و حالی دارد😍در پیکر من دوقلب دارد ضربان😊

چهره هم البته مهمه اما اولویت نیس

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان♥️این هم نفسی چه حس و حالی دارد😍در پیکر من دوقلب دارد ضربان😊
1391

خوشتیپ باشه+قیافشم مردونه جذاب

مرد خوشگل اصلا دوس ندارم.

خوشحال میشم این پیجمو با آیدی( amousone_khoramabad ) دنبال کنید،محصولات زیبایی و مراقبتی پوست مو و سلامت داریم💄💕    سرِ بچه هاتونـو از سانروف بیرون نیارید،شاید یکی بچَش سَـر نداشته باشـه                                   ~•جوانــه میزنم به روی زخـم بر تنـم فقط به حکم بودنم که من زنـم زنـم زنــــم ~•               {محض رضای خدا !! روشن فـکری فحشه؟•؟}                                                                                   
ب شوهرم گفتم میگه هیچکدوم

من به شوهرم گفتم

میگه فقط حرف گوش کن بودن زن مهمه😑😑😑ک هرچی بگه آقا زنم بگه ب روی چشمممممم🤢

بانو!...💎ویرانه ایست این جهان...!عمر،کفاف نمیدهد که آباد کنیم،غیرت رخصت نمیدهد رها کنیم...♾
1437