1351
1341
عنوان

پیرو تایپیک نظرسنجی از آقایون

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 56 پست

اینجوری نمیشه گفت ، اگه قد وهیکل باهم گفته بودی من اونو انتخاب میکردم ، آخه هیچکدومش تنها فایده نداره 

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350

شوهرم میگه 

زن هرررر چقدرم خوشگل باشه خوش صدا و قد و هیکل بیست باشه 

اخلاق نداشته باشه ...از همه نظر به درد لای جرز دیوارم نمیخوره ...

اخلاق و حیا برای خیلی از آقایون مهمه ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
من به شوهرم گفتم میگه فقط حرف گوش کن بودن زن مهمه😑😑😑ک هرچی بگه آقا زنم بگه ب روی چشمممممم🤢

عجباا😂😂

چ رویی دارن 😂

تاپیک بورس رو بستم به دو دلیل یک اینکه جز یک درصد از کسایی که بهم.پیام دادن بقیه دنبال سود و پول نذری هستن نه سخت کوشی و یادگیری دو اینکه حس کردم بدتر داره فضا رو مسموم میکنه داریم قاطی میشیم یه عده باهم🤔فقط یه نکته بگم اونم اینکه قبل از سیگنال گرفتن از کسی سابقه اون ادمو درارید که بدددد ضرر نکنید و پشیمون بشید.... 
1348
بنظرم وضع مالی خونواده دختر از همه ملاکا بالاتره😐😐😐

احسنت😂😂مخصوصا تک دختر باشع

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‏جواب کوتاه یعنی ادامه نده حوصله تو ندارم💆😌
1226
ولي اولش جهره واسشون خيلي مهمه

اره کلا اولاش جذابه برای مردا چهره ...

توی نامزدی و دوران عقد ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
شوهرت احيانا تيرماهي نيست

ای خدا شوهر من تیرماهیه و دقیقا تمام خواسته اش از من اینه که فقط بگم چشم سرورم

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!
1346