1735
1714

خانوم ها ی هنرمند و خانه دار یه فروشگاه معتبر صنایع دستی هست 

که کارگاه های تولید صنایع دستی که نیاز به استخدام هنرمندان و افرادی دارند که بتوانند درتولید محصولات به آنها کمک کنند 

و یا به دنبال استعداد خاصی برای توسعه محصولات خود هستند 

می توانند در حساب خود در این سایت درخواست خود را ثبت کنند.

1718

اخلاق😆

مِنی که یه عُمر کَشکینَهو نوژی آو هَردِمَه سیچی باید تَقاص سوپ خفاشِ نِ پَس بِم😐از نظر روحی خیلی به خرید احتیاج دارم ،ولی از نظر مالی بیجا میکنم🙄...من نمیخوام زندگیم بیوفته رو غلطک همینکه غلطک نیوفته روم صافم کنه راضی ام😂تو اسلحه رو بزار روقلبم بگو دوسم نداشته باش،من دستتو میبوسم میگم بکش ماشه رو احسان😍😂》....خداروشکرفرهنگ سازی شد تو عروسیا هرکی میخواد میرقصه،،،،قبلا مقاومت میکردی پاهاتو میگرفتن رو زمین میکشیدنت میبردن وسط😂😐😐😐😐

همه موارد +اخلاق

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
1760
1759

خوشتیپ باشه+قیافشم مردونه جذاب

مرد خوشگل اصلا دوس ندارم.

فروش و مشاوره رایگان محصولات پوست،مو و زیبایی (ایدی پیجم تو روبیکا👈🏻beauty_shop1)💄♥️ بزن اینجاعکس محصولاتوببین      سرِ بچه هاتونـو از سانروف بیرون نیارید،شاید یکی بچَش سَـر نداشته باشـه                                                                                  
ب شوهرم گفتم میگه هیچکدوم

من به شوهرم گفتم

میگه فقط حرف گوش کن بودن زن مهمه😑😑😑ک هرچی بگه آقا زنم بگه ب روی چشمممممم🤢

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💕دلبندم،تورا میسپارم به خدایی که بیشتر از من هوایت را دارد💕
1651