2410
2553
عنوان

چرا؟؟؟؟؟؟

154 بازدید | 7 پست

دخترم چهار ماه و سه هفته اس 

از دو ماهگی شکمش ۴-۵ روز یه بار کار میکنه چرا؟؟

از چهار ماهگی فرنی میدم و چند روزی هم هست حریره بادوم شروع کردم 

خدایا آرامش شب را نصیب کسانی کن که آسایش روز را نصیب دیگران می کنند

تا دو ماهگی روزی سه چهار بار کار میکرد وزن گیریش هم خوب بود 

اما از دو ماه به بعد که چند روز یه بار شد وزنگیریش هم خیلی کم شد 

وقتی خودش مشکلی نداره، دل درد نداره و به خودش نمیپیچه جای نگرانی نیست عزیزم. تا یه هفته ده روز هم اشکالی نداره. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم یکم غذای کمکی و زود شروع نکردی؟من تا جایی که میدونم از شیش به بعد باید غذای کمکی داد

هر وقت دلتون شکست یا از ته دل خوشحال بودید برام دعا کنید مادر بشم. به مادراتون بگید برای من دعا کنن.اگر دوست داشتید برام صلوات بفرستید.
2456
عزیزم یکم غذای کمکی و زود شروع نکردی؟من تا جایی که میدونم از شیش به بعد باید غذای کمکی داد

چون وزن نمیگرفت دکتر گفت شروع کن

تا حدود ۶ هفتگی، تعداد دفع نوزاد خیلی زیاده و حتی می تونه بلافاصله بعد از هر وعده شیر دادن باشه. بعد از ۶ هفتگی، روده ها تکامل پیدا می کنند و عمل جذب غذا را خیلی بهتر انجام میدن، اینه که تعداد دفع خیلی کم میشه. اگر نوزاد فقط شیر مادر بخوره حتی تا ۴ یا ۵ روز هم طبیعیه که دفع نداشته باشه. اگر شیر خشکه، گاهی باید شیر را عوض کرد. و حتما به نوزاد آب بدین به خصوص الان که هوا گرمتر شده

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2714