2726
عنوان

مامانا،نوزاد شماهم تو خواب اینجوری میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 24 پست

البته روزای اول خیلی بیشتر بود الان کم شده

ولی هنوز هست

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تقریبا هر بچه ای دیدم اینطور بود ببین تشنج کاملا مشخصه ولی اگه نگرانی اینسری بردیش دکتر بپرس

چه مشخصه ای داره تشنج؟

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄

طبیعیه عزیزم منم‌هر دوتا بچم‌همینطوری میشدن الان ناگهانی توخواب میپرن 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2728
ببین با اون حالتی که تو خواب از یه صدا میترسن و دستاشون باز میشه فرق داره ها

وای که چ قدر گریه کرده بودم به خاطر این موضوع

اخرش هم هیچی نبود. دکتر هم بروه بودم

طبیعی طبیعی هستش. مطمئن باش😊

تشنج یه جور دیگست اصن

ربطی به سروصدای اطراف نداره. تو خواب دست و پاش میپره. یک یا چندبار.ولی شکل صورتش تغییر نمیکنه

خودش خوب میشه

چه مشخصه ای داره تشنج؟

میلرزن دهنشون چفت میشه. چشمشون ثابت میمونه یا سفیدیش میاد بالا. دست و پاشون کج میشه البته من بر اساس شنیده ها میگم وگرنه خداروشکر ندیدم.خدا نسیب نکنه. منم مثل شما واسه بچه اولم همش استرس بی خود داشتم شبا اون میخوابید من بالا سرش علایم حیاتیشو چک میکردم و باعث شدم شیرم کم شه.

عزیزم اگه حالت چشماش و یا دعنش عوض بشه یا نفس نکشه و خودش رو سفت کنه مثل ی اجر بشه بعد یه دفته خودش رو شل کنه و بشه یه گوشت و همش بخوابه تشنج 😔😔😐😐

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون