2410
2553

دخترم ۱۴ روزشه

گاهی تو خواب یه دستش یا یه دست و پاش به شکل تیک دار چندتا تکون با فاصله میخوره

نگرانم که این تشنج باشه😭میترسم برم دکتر

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم اینجور حرکتا تو نوزادها طبیعیه ولی اگه دیدی زیاده و ادامه دار یه دکتر برو خیالت راحت بشه

محبت به نامرد کردم بسی ، محبت نشاید به هر نا کسی ،تهی دستی و بی کسی درد نیست ،که دردی چو دیدار نامرد نیست
2456
نه عزيز طبيعي 

ببین با اون حالتی که تو خواب از یه صدا میترسن و دستاشون باز میشه فرق داره ها

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄

طبیعی ۴۰ روز طول میکشه به محیط خارج از رحم عادت کنه . برا همین میگن قنداق کنید

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2714

نه طبیعیه. یک پارچه شال مانند بزرگ و نازک را موقع خواب به حالت قنداق خیلی شل دور نینی داشته باشید. جلوی این حرکتها را می گیره و خوابش را بهتر میکنه.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
کاملا طبیعیه نگران نباش به مرور خوب میشه

با ترسیدن تو خواب فرق داره ها

دستش مثلا ۳ بار با فاصله ۲ ثانیه پرش داره

همین که دستش یهو تو خواب تکون میخورد یا گاهی چشماش و دهنش. گاهی میبینی یهو دو تا دستش رو میبره بالا. ...

دختر من یه تکون نیست

مثلا ۳ تا پرش فاصله دار

با ترسیدن تو خواب فرق داره ها دستش مثلا ۳ بار با فاصله ۲ ثانیه پرش داره

میدونم گلم نی نی تا عادت کنه به فضای بیرون رحم طول میکشه.شبیه این تیکارو تو رحمم دارن

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭
2706