2410
2553
سعی کن بیدار شی و شیطون رو ناراحت کنی شیطون ازین ک ینفر پاشه نماز صبح بخونه داغون میشه فک کن ناهار ن ...

سعیمو میکنم

واست دعا کردم عزیزم❤

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
[QUOTE=94145517]از ساعت12شب به بعد نماز شب حساب میشه عزیزم تا قبل ازنماز صبح...میتونی دورکعت نماز شب ...

اصلش دو رکعت شفع یک رکعت وتر حتی اگه سختته میتونی دو رکعت مثه نماز صبح بخونی

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=94145517]از ساعت12شب به بعد نماز شب حساب میشه عزیزم تا قبل ازنماز صبح...میتونی دورکعت نماز شب ...

نه اصلا همون یک رکعته، ولی بهتر دورکعتی شفع هم خونده بشع

السَلامُ عَلی الحُسّین وعَلْی عَلي بنِ الحُسّین وعلی اولادالحُسین وَعَلی اَصحابِ الحُسّین🌹
سعیمو میکنم واست دعا کردم عزیزم❤

قربونت گلم عزیزی

ان شالله هیچوقت نماز صبحت قضا نشه😙

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
2456
مرسی❤ بچه ها اگه من واقعا نتونم صبح زود پاشم نمازمو بخونم خدا ناراحت میشه قضاشو همراهه نماز ظهر بخ ...

عزیزم یازده تا توحید بخون امام علی ع فرموند اگر خونده بچه همسایه هاتونم برای نماز صبح پامیشن ردخورنداره شبا هم سعی کن زود بخوابی و باوضو باشی حتمااا...

قضا شدن نماز صبح خیلیییی رو زندگی تاثیر میذاره سعی کن حتما بیدار بشی

سلام یه مادر هستم ک دوتا کوچولوی ناز دارم خیلیم دوسشون دارم میشه برای سلامتی دردونه هام یک صلوات بفرستین  
مرسی❤ بچه ها اگه من واقعا نتونم صبح زود پاشم نمازمو بخونم خدا ناراحت میشه قضاشو همراهه نماز ظهر بخ ...

عزیزم باید برنامه امون رو طوری تنظیم کنیم ک برا نماز بیدار بشیم

اگه تا دیر وقت بیدار می مونی برنامه ات رو عوض کن و زود بخواب،ساعت بذار بالا سرت

میگه اگه کسی یک نماز صبح ازش قضاء بشه ب قدری خیر از دست داده ک تا اخر دنیا تلاشم کنه نمیتونه جبرانش کنه.

این ایه رو هم شب موقع خواب بخون

در حديثى معتبر آمده است كه امام صادق عليه السلام فرمود: «هر كس هنگام خوابيدن اين آيه را بخواند، هر وقت از شب كه بخواهد بيدار مى‌شود: (قُلْ إِنَّمَا أَنَا بَشَرٌ مِّثْلُكُمْ يُوحَى إِلَىَّ أَنَّمَا إِلَـهُكُمْ إِلَـهٌ وَاحِدٌ فَمَنْ كَانَ يَرْجُوا لِقَاءَ رَبِّهِ فَلْيَعْمَلْ عَمَلاً صَالِحًا وَلاَ يُشْرِکْ بِعِبَادَةِ رَبِّهِ أَحَدًا)»

نه اصلا همون یک رکعته، ولی بهتر دورکعتی شفع هم خونده بشع

متوجه نشدم 😞😞😞مفاتیح هم واضح نیست برام

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
متوجه نشدم 😞😞😞مفاتیح هم واضح نیست برام

منظورم اصل همون یک رکعت وتره، ولی دور کعت شفع هم خونده بشه بهتره

السَلامُ عَلی الحُسّین وعَلْی عَلي بنِ الحُسّین وعلی اولادالحُسین وَعَلی اَصحابِ الحُسّین🌹
2714

اصلش اینه که کامل بخونید من برای شروع از پدرم سوال کردم گفتن از دورکعت نماز شب شروع کن تا بتونی کامل بخونی و اول ازهمه عادت کنی به نماز شب خوندن

سلام یه مادر هستم ک دوتا کوچولوی ناز دارم خیلیم دوسشون دارم میشه برای سلامتی دردونه هام یک صلوات بفرستین  

درسته اصل یک رکعت وتره...ولی میتونن برای شروع از دورکعت نماز شب ساده شروع کنند

درسته اصل یک رکعت وتره...ولی میتونن برای شروع از دورکعت نماز شب ساده شروع کنند

آره درسته. 

یک‌رکعت پس  مرسی گلم

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
یک‌رکعت پس  مرسی گلم

آره،، ولی در کل 11 رکعته،،، یک رکعت وتر اصله که وقتی وقت کم داری تا قبل از اذان صبح بخونیدش. ولی وقت زیاد داشتی همه رو بخونی خیلی بهتره

اصلش اینه که کامل بخونید من برای شروع از پدرم سوال کردم گفتن از دورکعت نماز شب شروع کن تا بتونی کامل ...

دو رکعت  ؟؟  یا یکی  قاطی کردم 😀😀

قربونت گلم عزیزی ان شالله هیچوقت نماز صبحت قضا نشه😙

چه دعای خوبی😍

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2706