2733
2734

نزدیک ب نماز صبح بخون چهارتا دو رکعتی بخون مث نماز صبح

ی دو رکعتی نماز شفع حمدو توحید و ناس رکعت دوومش حمدوتوحید و فلق

یک رکعت نماز وتر حمدو سه توحید و ناس و فلق

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲

استارتر اجازس منم یه سوال بپرسم؟

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقت نماز شب از اول شب تا اذان صبح می باشد و هرچه به اذان صبح نزدیکتر باشد بهتر است.

کیفیت نماز شب :این نماز مجموعا ً یازده رکعت است:

اول - هشت رکعت آن مانند نماز صبح (دو رکعت دو رکعت) به نیت نماز شب خوانده شود .

دوم - دو رکعت نماز به نیت نماز شفع بدون قنوت خوانده شود.

سوم - یک رکعت آخر به نیت نماز وتر بخواند ، سپس در قنوت برای چهل مؤمن دعا و طلب مغفرت کند و بگوید (اللهم اغفر لفلان ...) و سپس حاجات خود را از خدا می خواهد و بعد از آن هفتاد مرتبه (استغفر الله ربی و اتوب الیه) بگوید .

آنگاه هفت بار ذکر (هذا مقام العائذ بک من النار) بگوید.

وبعد از آن ۳۰۰ مرتبه (العفو) بگوید.

سپس رکوع و سجود انجام می دهد و نماز تمام می شود.

2728
 وقت نماز شب از اول شب تا اذان صبح می باشد و هرچه به اذان صبح نزدیکتر باشد بهتر است. کیفیت ن ...

چقدرطول می‌کشه چقدر قبل از نماز صبح بیدارشیم

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

عزیزم وقت نماز شب از نیمه ی شب تا اذان صبح هست

کلا۱۱رکعته

۴تا دو رکعتی مثل نماز صبح میخونی

۲رکعت نماز شفع میخونی

۱ رکعت نماز وتر

برای نماز شفع و‌ وتر سوره ها و ادابی برا قنوت هست ک واجب نیست ولی انجام بدی خوبه

حتی اگه وقت نبود یا خسته بودی میتونی همون ۳رکعت (وتر و شفع)رو بخونی

2738

وقت نماز شب بعد از نیمه شب شرعی شروع میشه تا قبل از اذان صبح، وهر چی به اذان صبح نزدیکتر خونده بشه فضیلتش بیشتره، چهار تا دورکعتی،،، یک دورکعتی به نیت شفع خونده میشه در هر رکعت بعداز از حمد سوره ی ناس رکعت دوم بعد از حمد فلق، و یک، یک رکعتی به نیت وتر، بعد از حمد سه مرتبه سوره ی اخلاص یک مرتبه فلق یک مرتبه ناس و قنوت داره که برای چهل نفر مومن دعا میکنی سیصد مرتبه العفو هفتاد مرتبه استغفار 

السَلامُ عَلی الحُسّین وعَلْی عَلي بنِ الحُسّین وعلی اولادالحُسین وَعَلی اَصحابِ الحُسّین🌹
بپرس عزیزدلم

مرسی❤

بچه ها اگه من واقعا نتونم صبح زود پاشم نمازمو بخونم

خدا ناراحت میشه قضاشو همراهه نماز ظهر بخونم؟

واقعا نمیتونم بیدار شم

یعنی در حد دو ثانیه چشامو باز میکنم دوباره میبندم میخوابم

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
چقدرطول می‌کشه چقدر قبل از نماز صبح بیدارشیم

یک رب تقریبا

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲

از ساعت12شب به بعد نماز شب حساب میشه عزیزم تا قبل ازنماز صبح...میتونی دورکعت نماز شب بخونی و تمام

اگرم بخوای کامل تر بخونی چهار تا دورکعت میخونی که میشه هشت رکعت نماز شب سپس دورکعت نماز شفع و یک رکعت نماز وترمیخونی

سلام یه مادر هستم ک دوتا کوچولوی ناز دارم خیلیم دوسشون دارم میشه برای سلامتی دردونه هام یک صلوات بفرستین  
مرسی❤ بچه ها اگه من واقعا نتونم صبح زود پاشم نمازمو بخونم خدا ناراحت میشه قضاشو همراهه نماز ظهر بخ ...

سعی کن بیدار شی و شیطون رو ناراحت کنی شیطون ازین ک ینفر پاشه نماز صبح بخونه داغون میشه فک کن ناهار نخوری بزاری با شام بخوری خوبه؟ نمازم غذای روحمونه

[QUOTE=94145517]از ساعت12شب به بعد نماز شب حساب میشه عزیزم تا قبل ازنماز صبح...میتونی دورکعت نماز شب بخونی و تمام ا ...[/QUOT

یعنی اصلش دو‌رکعت هست؟؟

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2706