2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

عصب کشی کردی راحت شدیا نیشت بازه😅

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2714
عصب کشی کردی راحت شدیا نیشت بازه😅

ن بابا تازه داره داداش شروع میشه

ولی واسم غذا بود عصب کشی داشتم از ترس غش میکردم خداروشکر اونقدر وحشتناک نبود

همسرم عشق و احساس منه♡پسرم دنیای منه♡
درداش

چقد زیاد یا کم؟

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
چیکار کردی دندونتو .منم خیلی ترسوام😩

عصب کشی بار اولم بود

جالب بود آمپول بی حسی رو زد اصلا درد نداشت

اومدم بیرون نشستم حالم بد شد رنگم گچ شد داشتم غش میکردم از ترس بخاطر چیزی ک تموم شده بود رفته بود😀😀

همسرم عشق و احساس منه♡پسرم دنیای منه♡
2706