1147
1273

چه خوشحال بیرون اومدی خواهر 😅

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

1291

عصب کشی کردی راحت شدیا نیشت بازه😅

بی همگان به سر شود بی تو ی خر نمی شود                                                                                           یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

چیکار کردی دندونتو .منم خیلی ترسوام😩

دوستِ عزیز؛ مخاطبِ نظرِ من فقط استارتره نه شما  ! اگه مخالفِ نظرمی ریپلای نکن ! باور کن اصلااا مایل نیستم نظرتو بدونم !!! نگید تبادل نظره که همچین چیزی هرجا صدق کنه واسه نی نی سایت صدق نمیکنه ! اینجا ریپلای ها غیرِ دعوا؛ پاچه گرفتن؛ عقده گشایی و مهمتر از همه تحمیلِ عقاید هیچی نیست !! پس لطفا اسمشو نذارید تبادل نظر! (میری آرایشگاه میبینی مو ریخته رو زمین، میری خیاطی میبینی پارچه و نخ ریخته رو زمین ، ولی میری بانک هیچی رو زمین نمیبینی حتی خودکاراشونم به نخ بستن )
عصب کشی کردی راحت شدیا نیشت بازه😅

ن بابا تازه داره داداش شروع میشه

ولی واسم غذا بود عصب کشی داشتم از ترس غش میکردم خداروشکر اونقدر وحشتناک نبود

همسرم عشق و احساس منه♡پسرم دنیای منه♡
1307
درداش

چقد زیاد یا کم؟

بی همگان به سر شود بی تو ی خر نمی شود                                                                                           یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
چیکار کردی دندونتو .منم خیلی ترسوام😩

عصب کشی بار اولم بود

جالب بود آمپول بی حسی رو زد اصلا درد نداشت

اومدم بیرون نشستم حالم بد شد رنگم گچ شد داشتم غش میکردم از ترس بخاطر چیزی ک تموم شده بود رفته بود😀😀

1226
عصب کشی بار اولم بود جالب بود آمپول بی حسی رو زد اصلا درد نداشت اومدم بیرون نشستم حالم بد شد رنگم ...

الان دیگه هیچوقت نمیترسی.. همین یبار برای غلبه ب ترست کافی بود.. از شانس بد من امپوله هم واسم درد داشت 😩 واسه همین خیلی میترسم از دندون پزشکی

دوستِ عزیز؛ مخاطبِ نظرِ من فقط استارتره نه شما  ! اگه مخالفِ نظرمی ریپلای نکن ! باور کن اصلااا مایل نیستم نظرتو بدونم !!! نگید تبادل نظره که همچین چیزی هرجا صدق کنه واسه نی نی سایت صدق نمیکنه ! اینجا ریپلای ها غیرِ دعوا؛ پاچه گرفتن؛ عقده گشایی و مهمتر از همه تحمیلِ عقاید هیچی نیست !! پس لطفا اسمشو نذارید تبادل نظر! (میری آرایشگاه میبینی مو ریخته رو زمین، میری خیاطی میبینی پارچه و نخ ریخته رو زمین ، ولی میری بانک هیچی رو زمین نمیبینی حتی خودکاراشونم به نخ بستن )
منم امروز جراحی لثه کردم همزمان دهنم از دوجا آفت زده یعنی داغـــــــــــونم فقط اب میخورم اونم ب زو ...

الهی عزیزم😥😥

منم شام نخورم ینی گفت سعی کن چیزی نخوری منم دیگه بیخیال غذا شدم

1331