1265
1292

وسواس فکری ینی چی؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘.......۱۰ تیر دخترم دنیا اومد خداروشکر سالمه😍😍امان از این دکترا😠

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1291
1323
اگه یه چیزی صاف یا قرینه نباشه اعصابمو خرد میکنه

توضیح لطفا

به تاوان تمام زخم هایی که خوردم زخمی خواهم زد که شعله اش دنیا را فرا گیرد ...     تر و خشک باهم بسوزاندکه هیچ شغالی ادعای گرگی نکند و دیگر هیچ شیری در جنگل نماند   چون این بار در لباس گرگ به جنگل خواهم رفت خخ
1267
این که یکی سره سفره مثل ندید بدید رفتار کنه درحالی که همیشه غذای خوب میخوره

شوهر من اینجوریه

جای میره انگار از قحطی اومده

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

رندبودن همه چی، همه چی زوج باشه فردباشه بهم نیریزم،صدادادن دهن موقع خوردن وآشامیدن، تاکردن ومرتب کردن،خونه شلوغ وپروسیله هم بهمم میریزه همه جاخلووووت باشه، بده خیلیییی