1265
1292

لیزر اصلا خوب نیس نکن

💫با تو تقدیرم گره خورد به یه مشت اما و ای کاش،     بعد من مراقب اون خنده های لعنتیت باش،                   بعد من فکر خودت باش ،  🦋                                غصه رسم روزگاه  ...    🌸                                              ما چه باشیم چه نباشیم   ...   ❤️                               زندگی ادامه داره

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

لیزر اصلا خوب نیس نکن

چرا 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
1291
1281

لیزر نکن که پشیمون  میشی . موهای ی جا رو میگیره ولی در عوض باعث رشد موهای نواحی اطراف لیزر میشه

خدایا دری رو که بروی بندت باز می کنی هرگز نبندش مگر قبلش در بهتری رو براش باز کرده باشی، خدا جونم هیچ وقت تنهام نذار  که من از بی تو بودن  میترسم
چرا 

چون فقط یکی دو جلسه نیس که موهاتونم از بین نمیره باید چندین جلسه اولیه بری چندین جلسه تکمیلی بری کلی پول خرج کنی اخرشم موها در میاد 

💫با تو تقدیرم گره خورد به یه مشت اما و ای کاش،     بعد من مراقب اون خنده های لعنتیت باش،                   بعد من فکر خودت باش ،  🦋                                غصه رسم روزگاه  ...    🌸                                              ما چه باشیم چه نباشیم   ...   ❤️                               زندگی ادامه داره
1226
میشه بگی چرا گلم ؟اخه من موهام زودی درمیاد خسته شدم بخدا

من ۴ساله انجام دادم صورت بدن.‌عااالیه

اینجا با دایود کل صورت جلسه ۵۰ ک ۱۰ جلسه کانلش میشه ۵۰۰

سالی یبارم ترمیم

باشه شما درست میگی اصلا. تو خوبیییی😂😂

من فقط دارم صورتمو با گردنمو میزنم البته پیشونی و گونه هامو لیزر نمیکنه برام جلسه ای 120

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
چون فقط یکی دو جلسه نیس که موهاتونم از بین نمیره باید چندین جلسه اولیه بری چندین جلسه تکمیلی بری کلی ...

نه اگه شارژهارو بری دیگ درنمیاد

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1220