1421
1389

هم اتو دستی داشتم و هم پرس

شخصا با پرس ، راحت تر بودم

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1401
1376
اتو معمولی تفال عالیه

تفال خوبه ولی خدمات پس ازفروش به خاطرتحریم ندارن یعنی اگه قطعه هاش خراب بشه بایدبذاری کنار

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

برای اتو وجاروبرقی واقعا فیلیپس عالیه

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سویل قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍

من فیلیپس دارم، راضی ام.

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😇🍀به نام قدرت مطلق، نيروى برتر. نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. اى قدرت مطلق و اى نيروى برتر🍀😇                                                          راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. عیسی مسیح (ع) 🍀
1403

من هر دورو داذم پرس خیلی بهتره

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
1364