2410
2553
عنوان

میخوام یه کار خیر واسه تپلا بکنم

1148 بازدید | 82 پست

سلام خانومای تپل خوشگل 

میخوام یه رژیم توپو براتون رایگان بذارم 

خودم باهاش ۶ کیلو کم کردم ماه اول 

توجه خانومای بالای هشتاد کیلو این رژیمو بگیرن

اگه همه جوره رعایت کنید نتیجه ی خیلی خوبی میگیرید 

این رژیمو من خودم پول دادم گرفتمش 

ولی برا کار خیر میذارمش 

فقط میخوام برام دعا کنید

منم به حاجت دلم برسم 

اگه رژیمو میخواین

وارد این کانال در تل بشوید 👇👇👇👇

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

@rejhiiiim

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

کو خو بزار دیگه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2714

ممنون من واسه خواهرم گذاشتمش خودم لاغرم ۵۷ کیلو ام ولی شوهرم به من میگه چاق🙄قدمم ۱۶۸ته نمیدونم توهم میزنه همش

خواهش میکنم برای اینکه یه خونه جایی ک مد نظرمه بخرم یه صلوات مهمونم کن خواهش میکنم اگه صلواتو برام فرستادی از ته دل باشه ممنونم عزیزانم❤️

من۷۰ کیلوام دوست دارم ۵۵ بشم 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706