1265
1273
عنوان

فردا صبح زایمان میکنم

790 بازدید | 111 پست

برام دعا کنید تورو خدا 

محتاجم به دعاهاتون 

الهی که همگی به هرچی میخواید برسید ❤️❤️❤️

فقط 48 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم با اومدنت به ما شادی بخشیدی.. تیکر روزای مانده به تولد  یک سالگی پسرم 

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

صلوات فرستادم

🌹

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1279

به سلامتی عزیزم انتظار تموم شد

بی همگان به سر شود بی تو ی خر نمی شود                                                                                           یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
1323

ای جانم انشالله نی نیت سالم فردا تو بغلت باشه و زایمان راحتی داشته باشی‌.❤توروخدا موقع زایمان برای منم دعا کن حاجتمو خدا بده 

فقط 38 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجووونم...میشه به همه ی اونایی که نی نی میخوان...نی نی خوشگل بدی؟؟؟میشه این تیکر اقدامم ب تیکر بارداری تبدیل بشه؟؟؟❤❤❤
1308

وووووویی چقد ذوق کرررررردم .مبارررررررکه

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز❤
1280