2726
عنوان

مامان بابام جاشونو جدا کردن

1018 بازدید | 47 پست

خعلی ناراحتم امروز سرسنگین بودن با هم حتی دیشبم همینطور بابام رفته تو اتاق خوابیده میگم چرا اینجایی؟ میگه اونجا سردمه الکی میگه دیشبم فک کنم سرجا داشتن بحث میکردن بابام میگفت بخاطر بچه ها میخوابم البته جلو ما نگفت من شنیدم داداشمم امروز رفته سرکار ۱۴ روز دیگه میاد 😣چیکار کنم؟ هیچی نگم؟ اصلا جلو مامانم اینا چیزی نگفتم ک فهمیدم قهرین هرکاری کردم جو خونه امروز عوض شه نشد😭

🧸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اتفاقا بروشون نیار اینجوری بخاطر شماها حفظ ظاهر میکنن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

سرم رو بازوی شوهرم نباشه خوابم نمیبره😑سعی کن به هم نزدیکشون کنی عزیزم 

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
2706