2726
عنوان

به نظرتون علائم زایمانه؟؟ تو رو خدا فوری

| مشاهده متن کامل بحث + 1797 بازدید | 323 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره ابجی خب اون موقع گرون نبود  بعدش خودت فک کن اون دالاری ک برا بورسیه مصرف کردیم ظرف دو ماه ...

چقد عالی

به شوهرم میگم من میخوام برم برام بورسیه بگیر برم

میگه کجا میگم ترکیه میگه الان میتونی بری میگم نه برای کارشناسی میتونم برم میگم من باید برم دارم اینجا حیف میشم.سرشو انداخته پایین میگه عه؟ نچ چه بد به شکمم نگاه میکنه میگه بابایی مامان داره حیف میشه اینجا😂😂😂میخنده میگم من بخوام برم باهام میای میگه نه من بیام اونجا حیف میشم😂😂

مراحم  بودی گلم  خوشحال شدم ک همکلام شدم باهات  شبت خوش خواب های قشنگ بیبینی  ...

مراحمی عشقه دلم خیلی برام وقت گذاشتی فکره ترکیه رو هم انداختی تو سرم ببخشید پر حرفی کردم از خواب انداختمت

2728

مواد لازم برای یه وعده سالاد سزار

کاهو پنج برگ

نون تست 2تا

کره متوسط میهن

سیر یه حبه کوچیک

کنجد به دلخواه 

گوجه گیلاسی برای دیزاین

سس سفید دو قاشق غذا خوری اگر کم بود میتونید بیشتر اضافه کنید

سرکه دو قاشق چایخوری 

کره رو آب میکنی داخلش سیر رنده شده میریزی نون تستو مربع مربعی برش میدی داخل مخلوط کره اب شده و سیر رنده شده میغلتونی تا خوب آغشته بشه بعد نون تست آغشته به موادو میذاری داخل فر تا یکم ترد بشه و از اون حالت نرمی دربیاد و از فر درمیاری کاهوی خورد شده رو داخل ظرف مورد نظر میریزی سس سفیدو جدا با سرکه سیب قاطی کن و به کاهو اضافه کن نون تستو گوجه گیلاسیو بچین روی کاهو ها و درآخر یکم کنجد بو داده بپاچ رو سالاد

مراحمی عشقه دلم خیلی برام وقت گذاشتی فکره ترکیه رو هم انداختی تو سرم ببخشید پر حرفی کردم از خواب اند ...

این چی حرفیه گلم 

عوضش تموم روزو خواب بودم 😅😅

فقط یبار بیدار شدم ساعت یک به همسری و دخترم صبحانه دادم دوباره خابیدم تا الان 

جات خالی خیلی چسپید😂😂

ساعت یک به همسری صبحانه دادی؟  بیچاره همسری😂😂😂

😂😂😂

اخه خودشونم خواب بودن صبحانه هم ک تیار کردم بزور بیدار شون کردم 

ولی تا ساعتو دید میگه من نهار میخام 

گفتم همینم از سرت زیاده دوباره خابیدم😆😆

من تا نخابم دخترمم نمیخابه اونم بیدار بود همرام 😂😂

😂😂😂 اخه خودشونم خواب بودن صبحانه هم ک تیار کردم بزور بیدار شون کردم  ولی تا ساعتو دید میگه ...

وای مادر و دختر پس دیشب شب زنده داری داشتید. 

تبار چیست؟ با ذکر مثال توضیح دهید😬

2706