2410
2553
عنوان

به نظرتون علائم زایمانه؟؟ تو رو خدا فوری

| مشاهده متن کامل بحث + 1797 بازدید | 323 پست
مشکل خاصی برا پسر تون پیش نیومد

من قبلش خونریزی داشتم دکترم احتمال داد ک شاید زودرس باشه واسه همین تو ماه 8 امپول ریه رو زد واسم ک خیالم راحت باشه. نه خداروشکری. ی روز مشکل تنفس داشت بدش خوب شد. 

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی امضات.... چقد میشه فاصله شون

یکسال و تقریبا ۷-۸ ماه😔

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2720
هستم هنوز. میترسم شوهرمو بیدار کنم بهش بگم  خسته س حسابی کار کرده.

ینی چی اخه اون باید بترسه الان 

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
من قبلش خونریزی داشتم دکترم احتمال داد ک شاید زودرس باشه واسه همین تو ماه 8 امپول ریه رو زد واسم ک خ ...

خداروشکر پس این که میگن بچه ماه 8 دنیا بیاد نمیمونه چرت و پرت   خداروشکر بچتون سالم

خب خوب بوده الحمدالله. من خیلی میترسم زود دنیا بیاد دخترم.البته الان دیگه توی ۳۷م و احتمال نارسی کم ...

الهی بگردم . انشالله ک نی نی سرِ وقت و سالم بیاد زودی برگردی پیش پسرنازت. 37 دیگِ اوکیه خداروشکر. ب چیزایی ک نگرانت میکنه فکر نکن لطفا. واست خوب نیس. ب اینده شون فک کن لبخند بیاد رولبت

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  
2714
یکسال و تقریبا ۷-۸ ماه😔

خیلی ام نزدیکن. زنده باشن خوشیهاشونو ببینی

خانومایی ک میرید برا زایمان اون وسطای دردتون میگن هرحاجتی داشته باشید بهتون میده. توروخدا قسم برا منم دعا کنید خانوما. من 19سالمه اخرای مرداد زایمانمه از طبیعی خیلی وحشت دارم توروخدا دعا کنید من سز بشم. همش کابوس میبینم بردنم بیمارستان من گریه میکنم جیغ میزنم خودمو سفت میکنم میگم من زایمان نمیکنم. دعا کنید ماهم به خواسته هامون برسیم😭😭😭😭😭😭

خداروشکر پس این که میگن بچه ماه 8 دنیا بیاد نمیمونه چرت و پرت   خداروشکر بچتون سالم

اره بابا چرت میگن پسرم 16 ماهشه😘

هستم هنوز. میترسم شوهرمو بیدار کنم بهش بگم  خسته س حسابی کار کرده.

ماه های آخره چجوری خواب به چشماش میاد😔باید الان کنارت باشه با مهربونی یجوری بیدارش کن حدااقل بین دردا یه همراه داشته باشی برات دلگرمی باشه😔😭

خانومایی ک میرید برا زایمان اون وسطای دردتون میگن هرحاجتی داشته باشید بهتون میده. توروخدا قسم برا من ...

عزیزم نمیشه اینجوری،باید باهاش کنار بیای،همچین ترسناکم نیس.

آخه الان سز نمیکنن دیگه به این اسونی.پول داری بری خصوصی؟

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
خانومایی ک میرید برا زایمان اون وسطای دردتون میگن هرحاجتی داشته باشید بهتون میده. توروخدا قسم برا من ...

عزیزممم. دکترزنان اشنا نداری؟؟

2706