2410
2553
عنوان

به نظرتون علائم زایمانه؟؟ تو رو خدا فوری

| مشاهده متن کامل بحث + 1797 بازدید | 323 پست
وای چه زود چند کیلو بود؟؟

2 و 750 بود

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هم چنین عزیزم 😘

عزیزم حتما سالمه😍اصلا نگران نباش😍

امیدوارم این چند روزم زود بگذره و دخمرگلیتو بغل بگیری خیالت راحت شه😍

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2456
نه دراز میکشم آروم نمیشه

یه دوش بگیر سرسع برو عزیزم امپول ریه میزنن دستگاهم نمیره

التماس دعا

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
وای چه زود چند کیلو بود؟؟

اخی امضات....

چقد میشه فاصله شون

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  
2714
اره میرم  میخام یه کم اگر شدید تر شد برم  شوهرم آدم عصبی هست اگر رفتیم و خبری نبود قشرق بپ ...

خب وقتت واسه امپول ریه از دست میره عزیزدل

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
اره همینطوری منظمه  اما خیلی شدید نیست اصلا نمیدونم چرا اینطور شدم منم همش استراحتم

برو دکتر ببینه دهانه رحمت چند سانته اصن باز شدی؟ نشین تو خونه همه که درداشون عین هم نیس. یکی اصلا درد نداره یکی کیسه آبش میترکه. یکی عین تو اول انقباض میگیره ماها نهایتش یه شکم زاییده باشیم دکتر ک نیستیم پاشو برو اورژانس بیمارستان یا اگه کسی نیست ببرتت و درد داری زنگ بزن اورژانس بیاد ببرتت

عزیزم حتما سالمه😍اصلا نگران نباش😍 امیدوارم این چند روزم زود بگذره و دخمرگلیتو بغل بگیری خیالت راح ...

ممنون عزیزم😘

بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘.......۱۰ تیر دخترم دنیا اومد خداروشکر سالمه😍😍امان از این دکترا😠
اره میرم  میخام یه کم اگر شدید تر شد برم  شوهرم آدم عصبی هست اگر رفتیم و خبری نبود قشرق بپ ...

یا خدا چی میشه ای مردا رو هدایت کن 😫

اخه چرا باس قشرق بپا کنه الهی الصبرررر😡😡

واااااای خدا    آمپول ریه چیه

امپول میزنن ریه های بچه برسه تو دستگاه نره

2 و 750 بود

خب خوب بوده الحمدالله.

من خیلی میترسم زود دنیا بیاد دخترم.البته الان دیگه توی ۳۷م و احتمال نارسی کمه،اما اصلا یه روزم نمیخوام اضافی بیمارستان بمونم،پسرم تو خونه ست،بی من😢دعا کن مشکلی پیش نیاد نارسی و زردی و اینا،موندگار نشم،میخوام یه روزه برم و بیام پیش پسرم😢😢😢حالم خوب نیس،این روزای آخر که به زایمان نزدیک میشم روزا همش پسرمو میگیرم بغلم بوش میکشم و گریه میکنم😖😖😖

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2706