2733
2734
عنوان

به نظرتون علائم زایمانه؟؟ تو رو خدا فوری

| مشاهده متن کامل بحث + 1797 بازدید | 323 پست
من همش این دردو دارم حتی تو ۷ ماهکی داشتم ولی خب هنوزم‌زایمان نکردم

من 41 هفته زایمان کردم یروز قبل از زایمانم همچین حالتی داشتم

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹

اگر هم انقباض باشه شکمت سفت میشه و شل میشه همراه بادرد شکمه من انقباض داشتم هفته 31رفتم دکتر امپول و قرص داد

سلام یه مادر هستم ک دوتا کوچولوی ناز دارم خیلیم دوسشون دارم میشه برای سلامتی دردونه هام یک صلوات بفرستین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسهال استفراغ داری؟

منم چند روز پیش درد شدید کمر و شکم و پهلو و زیر شکم گرفتم بعدش استفراغ و اسهال گرفتم و رفتم دکتر گفتن عفونت داری چهار روز بستری شدم اوک شدم  ولی هنوز درد های خفیفی حس میکنم نمیدونم نرماله یا نع 

2731

عزیزم برو بیمارستان نترس 

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
ممکنه زایمان زودرس داشته باشی استراحت مطلق شو راه نرو تا خونریزی نیفتی یوقت من همینطوری بودم 34 هف ...

وای چه زود

چند کیلو بود؟؟

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
من 41 هفته زایمان کردم یروز قبل از زایمانم همچین حالتی داشتم

وااای شمام دیر زایمان بودی من40هفته زایمان کردم اوف از36هفته منتظرش بودم همچین دیرمیگذشت

سلام یه مادر هستم ک دوتا کوچولوی ناز دارم خیلیم دوسشون دارم میشه برای سلامتی دردونه هام یک صلوات بفرستین  
2738
انشاالله دخملتو صحیح و سالم تو بغلت میگیری ابجی جون 🌼🌼🌼 نمیدونم چرا گریم گرفت امضاتو خوندم 

هم چنین عزیزم 😘

بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘.......۱۰ تیر دخترم دنیا اومد خداروشکر سالمه😍😍امان از این دکترا😠

وای رفت استاتر.چش شد ینی😲

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2706