2410
2553

حالا که گفتید خروس یاد یه چیزی افتادم😂

قبلا یه جا خوندم یه اقایی گفته بود فلانم رو بردم نزدیک قفس خروس اونم نوک زد سرش رو به تیکشو‌کند حالا میخوام ازدواج کنم به نظرتون به همسرم بگم یا نه

بعدا نگه چرا نوک نداره

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
گربه چه مریض وحشتناکی رو میتونه منتقل کنه؟ من همش با گربه ها در ارتباطم

گربه خونگی نبود

یه گربهه ب داداشم عادت کرده بود شب می خوابیدیم صبح میدیدیم اومده جای داداش ۴ ساله ام الان ۱۴ سالشه اسم مریضیش یادم نیست متاسفانه ولی آلودگی رفته بود تو خونش خدا نصیب هیچکس نکنه هوشیاریش پااایین بود همزمان چندتا سوزن تو بدنش کردن اصلا احساس نمی کرد😔😔😔😔

نه ما اونا رو اذیت نکنیم اونا با ما کاری ندارن... مثه همین توله خرس بی نوا که از مادرش جدا شد و مردم وحشیانه زدن کشتنش...جدأ از انسان مضرتر هم هست در عالم طبیعت؟ نه والا

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      

😁من کوچیک بودم صب زود داشتم با بابام میرفتم نون و خامه بخریم. یه جوجه افتاده بود تو جوب. جوب کوچه عمیق نبود توشم آب زیاد نبود. رفتم بیارمش بیرون مامانش فک کرد میخوام اذیتش کنم اومد بازومو جوری گرفت به نوک مگه ول میکرد!!!بابام تا سر خیابون رفت خرید کرد برگشت من هنوز تو کوچه با اون مرغه مونده بودم. بابام اومد جدا کردش ازم. البته من تو بچگی قوه تخیلم زیاد بود شاید یه قسمتاییش تو تخیلم مونده باشه و تو ذهنم هنوز اغراق شده مونده باشه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2714

نه هیچ وقت حیوونی آزارم نداده

شده دنبالم کنه و بخواد باهام بازی کنه 

ولی آسیب ندیدم ازشون

خیلی حیوون ها رو دوست دارم

دلم براشون میسوزه

حیوون آسیب دیده ببینم سعی میکنم کمکش کنم

من‌ یه کودک درون شاد و شیطوون دارم به اسمویولت👩💜 لطفا باهاش مهربووون❤💖💗باشید😊

هاپوها که خیلی مهربونن مگر اینکه برای محافظت باشه که به خاطر آموزش اینطور بار اومدن..

من همیشه به هاپوها غذا میدم تاحالا بهم آسیبی نرسوندن..

همیشه وفاداریشون اشکمو در میاره😔😔

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       

ما کلا خانوادگی عاشق طوطی هستیم ..درطول این سالها انواع طوطی رو خونمون نگهداری میکردیم وعاشقانه دوسشون داشتیم

راستش بعضی وقتها چنان گاز میزدن که تا چن روز از زخم دستام خون میومد

ولی باز هم عاشقشون بودیم

من بعضی وقتها تااا صب کنارم میخوابیدندددد

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
2706