1345
1341
گربه چه مریض وحشتناکی رو میتونه منتقل کنه؟ من همش با گربه ها در ارتباطم

گربه خونگی نبود

یه گربهه ب داداشم عادت کرده بود شب می خوابیدیم صبح میدیدیم اومده جای داداش ۴ ساله ام الان ۱۴ سالشه اسم مریضیش یادم نیست متاسفانه ولی آلودگی رفته بود تو خونش خدا نصیب هیچکس نکنه هوشیاریش پااایین بود همزمان چندتا سوزن تو بدنش کردن اصلا احساس نمی کرد😔😔😔😔

چشای تو دلرباست .....دل منم آهن رباست.... مغناطیسی ترین نگاهای دنیا مال ماست.....     😍😘😗😙😚

نه ما اونا رو اذیت نکنیم اونا با ما کاری ندارن... مثه همین توله خرس بی نوا که از مادرش جدا شد و مردم وحشیانه زدن کشتنش...جدأ از انسان مضرتر هم هست در عالم طبیعت؟ نه والا

ماری آنتوانت، آخرین ملکه فرانسه، به گرسنگانی که گفته بودند نان نداریم بخوریم، گفته بود به جایش کیک بخورید!به همین سادگی...ماری آنتوانت اگر سکوت کڔده بود انقدر رسوا نمی‌شد. او اگر حتی بی‌تفاوت از کنار گرسنگی مردم می‌گذشت انقدر زشت و کریه نمی‌بود.ماری آنتوانت جایی است عقب‌تر از بی‌تفاوتی. او درکی از رنج دیگری ندارد.آنچه او را کریه‌تر می‌کند خودخواهی عمیق اوست.او بدون اینکه رنج دیگری را فهمیده باشد راه‌حلی ابلهانه ارائه می‌کند و بر زخم او نمک می‌پاشد.ماری آنتوانت ترکیب نادانی و خودخواهی است.

😁من کوچیک بودم صب زود داشتم با بابام میرفتم نون و خامه بخریم. یه جوجه افتاده بود تو جوب. جوب کوچه عمیق نبود توشم آب زیاد نبود. رفتم بیارمش بیرون مامانش فک کرد میخوام اذیتش کنم اومد بازومو جوری گرفت به نوک مگه ول میکرد!!!بابام تا سر خیابون رفت خرید کرد برگشت من هنوز تو کوچه با اون مرغه مونده بودم. بابام اومد جدا کردش ازم. البته من تو بچگی قوه تخیلم زیاد بود شاید یه قسمتاییش تو تخیلم مونده باشه و تو ذهنم هنوز اغراق شده مونده باشه

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

نه هیچ وقت حیوونی آزارم نداده

شده دنبالم کنه و بخواد باهام بازی کنه 

ولی آسیب ندیدم ازشون

خیلی حیوون ها رو دوست دارم

دلم براشون میسوزه

حیوون آسیب دیده ببینم سعی میکنم کمکش کنم

من‌ یه کودک درون شاد و شیطوون دارم به اسمویولت👩💜 لطفا باهاش مهربووون❤💖💗باشید😊
1350

هاپوها که خیلی مهربونن مگر اینکه برای محافظت باشه که به خاطر آموزش اینطور بار اومدن..

من همیشه به هاپوها غذا میدم تاحالا بهم آسیبی نرسوندن..

همیشه وفاداریشون اشکمو در میاره😔😔

خدایا شکرت ای خدای مهربونم منو ببخش ناامید بودم تو بزرگترینی جز تو کسی رو ندارم😍😍            با حیوانات مهربان باشیم❤

ما کلا خانوادگی عاشق طوطی هستیم ..درطول این سالها انواع طوطی رو خونمون نگهداری میکردیم وعاشقانه دوسشون داشتیم

راستش بعضی وقتها چنان گاز میزدن که تا چن روز از زخم دستام خون میومد

ولی باز هم عاشقشون بودیم

من بعضی وقتها تااا صب کنارم میخوابیدندددد

کمتر دروغ بگید😑😑😑حداقل یه جوری دروغ بگید که باور کنیم😂
1348