1735
1804

چون دعوای درستو حسابی راه ننداختی ک بار اخرش باشه و اسم سکوت رو گذاشتی بی توجهی بی اهمیتی مهم نبودن ارزش خودتو بالابردن و....البته اگ سکوت کرده باشی...

یه دعوا توجمع راه بنداز بشورش بِچِلونش پهنش کن دوتا گیرم روش تا ادم شه

خانم ها اگه تو این روزا دنبال جایی میگردین 

که قدرتون بدونن و ازتون تشکر کنن و کلی جایزه بهتون بده به اینجا سربزنید

مگ من بیشعورم اخه فقط نگاش میکنم بهش توجه نمیکنم 

چه ربطی داره به شعور! بیشعور اونه که شروع میکنه نه شما که جوابشو میدی

من که عمرا بتونم تحمل کنم یکی ضایعم کنه اونم همیشه

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
1805
چیزیم نیس مثلا یهو سلام میدم میگه وای مث فلانی سلام داد هار هار هار بقیه میگن بسه لال میشه دوباره یک ...

این بنده خدا که بیشتر خودش رو داره ضایع میکنه تو جمع. خدا شفاش بده

چیست در بازی آن ابر سپید؛ روی این آبی آرام بلند، که تو را می برد این گونه به ژرفای خیال
1783
چیزیم نیس مثلا یهو سلام میدم میگه وای مث فلانی سلام داد هار هار هار بقیه میگن بسه لال میشه دوباره یک ...

بتزر من بی محلش کن.وقتی حرف میزنه اصلاااااا نگاش نکن.وقتی میخاد سخنرانی کنه یهووو وسطش با یکی دیگه حرف بزن.

چه ربطی داره به شعور! بیشعور اونه که شروع میکنه نه شما که جوابشو میدی من که عمرا بتونم تحمل کنم یکی ...

اونکه بیشعوره ، ولی دهن به دهن شدن با ادم بیشعورم دوراز ادب و فرهنگ هس ، پس چه فرقی بین استارتر و جاریش هس اگه بخاد جواب بده

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
1794

ادب بسه دیگه یبار بهش بگو دهنتو ببند ،یه عمرخودتو راحت کن

بهترین چیزی که از نینی سایت یادگرفتم کلمه ی «بی اتیکت»بود 😄😄😄❤❤خدایا به ماهم یه فرشته ی سالم بده قول میدم ازش خوب نگهداری کنم💖💖
1718