2726
عنوان

شیر خشک کمکی چی پیشنهاد میدید

60 بازدید | 15 پست

سلام 

بچم 40 روزشه شیرم کمه سیر نمیشه...

الان ببلاک میدم چند وعده در روز ولی موقع مدفوع خیلی زور میزنه میگم شاید از شیرشه...

بنظرتون خوبه ببلاک یا عوضش کنم

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جون امیدم ب خودته فقط..

اینم بگم تقریبا زیاد بالا میاره ...گاهی فقط تا گلوش میاد و برمیگرده گاهی هم زیاده میریزه بیرون

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جون امیدم ب خودته فقط..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مهم ترین نکته شیرخشک اینه که بهش بسازه. یعنی مدفوع کردن اذیتش نکنه و وزن گیریش خوب باشه یا مثلا خیلی بالا نیاره....باید امتحان کنی. با آپتامیل معمولا مدفوع شله ولی با نان سفت تره اما باز هم بچه با بچه دیگه فرق داره. در ضمن بهتره تا جای ممکن شیرخشک رو عوض نکنی

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
مهم ترین نکته شیرخشک اینه که بهش بسازه. یعنی مدفوع کردن اذیتش نکنه و وزن گیریش خوب باشه یا مثلا خیلی ...

الان تازه ی قوطی خورده دومی رو باز کردم تازه...

نمیدونم زور زدنش ب خاطر چیه ینی از شیر خشکه؟

یبوست نداره ولی سخت دفع میکنه 

وزنگیریش با ببلاک خوب بوده بنظرم اخه قبلش داشت فقط لاغر میشد دو هفته بلاک خورد همراه شیر خودم یکم بهتر شد

الان تازه ی قوطی خورده دومی رو باز کردم تازه... نمیدونم زور زدنش ب خاطر چیه ینی از شیر خشکه؟ یبوست ...

تنها زور زدن ملاک نیست اما اگه مدفوعش خمیری باشه، یعنی یکم اذیته و احتمال زیاد مال شیرخشکه. بعضیا بعد از یه مدت که یه نوع شیرخشک رو میخورن، عادت میکنن و وضعیت گوارششون درست میشه. 

تنها زور زدن ملاک نیست اما اگه مدفوعش خمیری باشه، یعنی یکم اذیته و احتمال زیاد مال شیرخشکه. بعضیا بع ...

ببخشید واقعا نمیدونم مدفوع نوزاد کی اسهاله کی یبس

همیشه ی جوره انگار...ولی تیکه تیکه هس مدفوعش ولی خشک هم نیس

ببخشید واقعا نمیدونم مدفوع نوزاد کی اسهاله کی یبس همیشه ی جوره انگار...ولی تیکه تیکه هس مدفوعش ولی ...

عکس مدفوع نوزاد رو توووی گوگل سرچ کن قشنگ میاد...  

2706