2726

من دوبارآی یوآی ویک بارآی وی اف انجام دادم که همگی منفی شد هربار به قول دکتراهمه چیز خوب بوده دکترامیگن طبیعیه بازم تکرارکن جنین فریز دارم چکارکنم شانس موفقیت بالابره؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم نمیدونم تاحالا انجام ندادم هیچ کدوم رو ، ولی برای موفقیت ، ده تا صلوات می فرستم

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   

من دوستم برام تعریف می کرد وقتی که استرسش  را با کلاس یوگا کنترل کرده، وزنش را کم کرده بوده و سبک سالمتری از زندگی را پیش گرفته بوده و از اون طرف همسرش سیگار را کنار گذاشته، IVF جواب داده....

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
بله دارو خیییلی کم مصرف میکنی،عمل پانکچرحذف میشه

مثلا اگه سری اول ۱۵ تومن هزینش بشه سری دوم چقدر میشه؟

بعد اینکه چقد هزینه فریز کردن میشه؟

دختر قشنگم❤بارانِ من❤تو بهترین معجزه خدایی واسه من و بابایی بعد از ۸ سال❤خدایا شکرت❤

زمان انتقال سعی کن مثانه ات کاملا پر باشه .بعد انتقال شیر سویا و نشاسته حل شده در اب بخور .استرس نداشته باش و ارامشت حفظ کن . با گوشی و نت کمتر کار کن . جک و فیلم های کمدی ببین . سوره الرحمن بخون با صدای بلند یا فایل صوتی اش بذار 

2706