2726
عنوان

زنگ زده خونمون عاقا😂

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 37 پست
بیا با هم بریم یه گوشه بشینیم و تو اوج غرق بشیم😨😨

بریم دستمو محکم بگیر میترسم از این دنیای جدید 😭

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@جانانم3     @جولیا۷۸   😂😂😂😂😂

وای دده 

مامان من بود همچین نگینی حردم میکرد بجا پیاز تو غذا استفاده میکردم😂😂

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
2728
نظر ها متفاوته😊

همیشه شاد و خوشبخت باشی گلم 💞💞💞

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
وای دده  مامان من بود همچین نگینی حردم میکرد بجا پیاز تو غذا استفاده میکردم😂😂

😂😂نه مامان من اینجوری نیست فقط میگه من باید درجریان باشم

اگه دستت به دهنت میرسه ببندش☺💛
وای دده  مامان من بود همچین نگینی حردم میکرد بجا پیاز تو غذا استفاده میکردم😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂 واااااای، من با شوهرم دوس بودم مامانم میدونست

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
😂😂😂😂😂😂😂😂 واااااای، من با شوهرم دوس بودم مامانم میدونست

نه من.مامانم حساس بود خیلب

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
😂😂نه مامان من اینجوری نیست فقط میگه من باید درجریان باشم

اینجوزی خوبه 

2706